Grzegorz Krakowski PHU

Oferta

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku. Siedziba znajduje się w Jeleniej Górze, na terenie województwa dolnośląskiego. Właścicielem jest Grzegorz Krakowski.

Jesteśmy renomowanym dostawcą kompleksowych usług z zakresu instalacji grzewczych, gazowych i fotowoltaicznych. Specjalizujemy się w montażu, serwisie, wymianie oraz uruchomieniu kotłów gazowych i olejowych, kolektorów i instalacji słonecznych, a także wentylacji mechanicznej.

Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy posiadają wiedzę techniczną i zaangażowanie w zapewnienie klientom najwyższej jakości usług. Dzięki naszemu doświadczeniu i precyzji w działaniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom związanym z instalacjami grzewczymi i gazowymi.

W ramach naszej współpracy nie tylko instalujemy nowe urządzenia, ale także zapewniamy regularne przeglądy instalacji gazowych, kontrole szczelności oraz detektorów gazów, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort naszych klientów.

Dodatkowo nasza oferta obejmuje usługi serwisowe dla urządzeń i instalacji grzewczych, gazowych, elektrycznych i fotowoltaicznych. Jesteśmy gotowi do szybkiego reagowania na wszelkie awarie i potrzeby, gwarantując klientom spokój i pewność działania ich systemów.

Jeśli poszukujesz rzetelnego partnera w dziedzinie powyższych instalacji, zachęcamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy szczegóły.

Zapraszamy!

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Grzegorz Krakowski PHU
NIP
6161148372
REGON
230341800
PKD
51.43.Z
Rok założenia
1996
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Grzegorz Krakowski PHU
  • Jaki jest adres firmy Grzegorz Krakowski PHU Adres to: 58-506 Jelenia Góra , Noskowskiego 3 lok. 171 (woj. dolnośląskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Grzegorz Krakowski PHU Kontakt telefoniczny to: 785 726 402
  • Jaki jest e-mail do firmy Grzegorz Krakowski PHU E-mail to: serwis.krakowski@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Grzegorz Krakowski PHU NIP to: 6161148372
  • Jaki jest numer REGON firmy Grzegorz Krakowski PHU Numer REGON to: 230341800
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Grzegorz Krakowski PHU Współrzędne geograficzne to: 50.9174693921569°N 15.7598403921569°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas