Lege Artis Biuro Rachunkowe Agnieszka Sołtysek

Oferta

Prowadzone przez nas biuro Lege Artis znajduje się w Jaworznie, na terenie województwa śląskiego. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje, które przekładają się na wysoką jakość usług. Właścicielem naszego biura jest Agnieszka Sołtysek.

Specjalizujemy się w usługach rachunkowych i księgowych. Podejmiemy się obsługi kadrowo-płacowej. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sporządzenie dokumentacji do KRS i CEIDG. Możemy Państwu również zaproponować sporządzenie sprawozdań finansowych oraz raportów i analiz dla Zarządów firm. Oferujemy także reprezentację Klientów przed ZUS-em, Urzędem Skarbowym i PIP-em. Współpracujemy ze specjalistami zajmującymi się BHP i PPOŻ. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sporządzanie dokumentacji do banków, PFRON, GUS oraz Urzędów Pracy.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się szczegółowe informacje.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy rzetelność i poufność. Zawsze dotrzymujemy umówionych wcześniej terminów. Jesteśmy profesjonalistami.

Zapraszamy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Lege Artis Biuro Rachunkowe Agnieszka Sołtysek
NIP
6761628206
Rok założenia
2016

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Lege Artis Biuro Rachunkowe Agnieszka Sołtysek
  • Jaki jest adres firmy Lege Artis Biuro Rachunkowe Agnieszka Sołtysek Adres to: 43-600 Jaworzno , Paderewskiego 43 lok. 30 (woj. śląskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Lege Artis Biuro Rachunkowe Agnieszka Sołtysek Kontakt telefoniczny to: 508 409 607
  • Jaki jest e-mail do firmy Lege Artis Biuro Rachunkowe Agnieszka Sołtysek E-mail to: brlegeartis@interia.pl
  • Jaki jest NIP firmy Lege Artis Biuro Rachunkowe Agnieszka Sołtysek NIP to: 6761628206
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Lege Artis Biuro Rachunkowe Agnieszka Sołtysek Współrzędne geograficzne to: 50.2076°N 19.26759°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas