Formaks New Technologies

 • Grawerstwo
 • 43-384 Jaworze , Średnia 63 (woj. śląskie)

Oferta

Firma Formaks New Technologies siedzibę ma w Jaworzu koło Bielska-Białej. Zarządza nią Ireneusz Kożdoń. Początek naszej działalności sięga 2004 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług grawerskich metodą laserową. Podejmujemy się grawerowania, znakowania oraz cięcia. Wykonujemy je w szkle, drewnie, skórze, pleksi i metalach nierdzewnych oraz kwasoodpornych. Ponadto znakujemy papier, kamień, porcelanę, gumę i silikon.

Wyposażyliśmy się w wysokiej klasy sprzęt do wydruków 3D i UV. Posiadamy też plotery laserowe grawerująco-tnące oraz fibrowe znakowarki laserowe. Nieustannie inwestujemy w rozwój i poszerzamy swoje możliwości techniczne, by usługi świadczyć na jak najwyższym poziomie. Stale optymalizujemy procesy produkcji. Zależy nam na spełnieniu wymagań nawet najbardziej wymagających klientów.

Dzięki wyżej wymienionym sprzętom możemy podjąć się produkcji tabliczek opisowych i znamionowych. Stosujemy do tego technologię znakowania i grawerowania laserowego. Służy ona do trwałego oznaczania stempli i form. Jest szybką i trwałą metodą. Specjalizujemy się też w cechowaniu maszyn i urządzeń kodami kreskowymi, data-matrix czy kodami własnymi klienta.

Uzupełnienie oferty stanowią wydruki UV, zarówno małogabarytowe, jak i większe. Umieścimy je na różnorodnych teksturach lub gadżetach, takich jak obudowy telefonów czy pendrive'y. Ponadto projektujemy i produkujemy na zamówienie produkty o przeznaczeniu reklamowym i przemysłowym.

Działamy profesjonalnie i kompleksowo. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić wysoki poziom świadczonych usług, o czym przekonało się szerokie grono zadowolonych klientów. Liczymy, że wkrótce również Państwo do niego dołączą.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Formaks New Technologies
NIP
9371158881
REGON
072918986
Rok założenia
2004

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Formaks New Technologies
 • Jaki jest adres firmy Formaks New Technologies Adres to: 43-384 Jaworze , Średnia 63 (woj. śląskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Formaks New Technologies Kontakt telefoniczny to: 509 990 140
 • Jaki jest e-mail do firmy Formaks New Technologies E-mail to: kontakt@formaks.pl
 • Jaki jest NIP firmy Formaks New Technologies NIP to: 9371158881
 • Jaki jest numer REGON firmy Formaks New Technologies Numer REGON to: 072918986
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Formaks New Technologies Współrzędne geograficzne to: 49.8048888627451°N 18.9405404313726°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter