Forest-Pack s.c. M. Rozkosz, J. Sosnowski

Oferta

Siedziba naszej firmy Forest-Pack znajduje się w Izabelinie, w województwie mazowieckim. Na rynku działamy od 2005 roku. Właściciele firmy to Marek Rozkosz i Jan Sosnowski. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży opakowań drewnianych. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego sprzedajemy tylko wysokiej jakości produkty. Można zaopatrzyć się u nas w opakowania i skrzynki drewniane, a także elementy skrzynek. Dodatkowo oferujemy wykonanie prac z zakresu wycinki drzew oraz pielęgnacji terenów zielonych. Uzupełnienie oferty stanowią biopaliwa sprzedawane w postaci wałków drewnianych.

Z naszych usług korzystają klienci z całego kraju, a nawet zagranicy. Zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich produktów. Dzięki bogatemu doświadczeniu zawodowemu, możemy zagwarantować, że świadczone przez nas usługi są na bardzo wysokim poziomie. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i każdego zadania.

Ofertę kierujemy do wszystkich osób poszukujących rzetelnej firmy zajmującej się produkcją drewnianych opakowań.

Zapraszamy do kontaktu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Forest-Pack s.c. M. Rozkosz, J. Sosnowski
NIP
1181800732

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Forest-Pack s.c. M. Rozkosz, J. Sosnowski
  • Jaki jest adres firmy Forest-Pack s.c. M. Rozkosz, J. Sosnowski Adres to: Izabelin C , Krasińskiego 69 , 05-080 Izabelin (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Forest-Pack s.c. M. Rozkosz, J. Sosnowski Kontakt telefoniczny to: 22 722 65 15
  • Jaki jest e-mail do firmy Forest-Pack s.c. M. Rozkosz, J. Sosnowski E-mail to: biuro@forestpack.pl
  • Jaki jest NIP firmy Forest-Pack s.c. M. Rozkosz, J. Sosnowski NIP to: 1181800732
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Forest-Pack s.c. M. Rozkosz, J. Sosnowski Współrzędne geograficzne to: 52.2954°N 20.81401°E
Obowiązek informacyjny