Daniel Wilk Lupus Biuro Projektów Inwestycyjnych

 • Nieruchomości
 • Grzędzice , Jeziorna 9 , 73-110 Stargard (woj. zachodniopomorskie)

Oferta

Daniel Wilk Lupus Biuro Projektów Inwestycyjnych istnieje na rynku od 2008 roku i działa w branży nieruchomości. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Obszar naszego działania obejmuje województwo zachodniopomorskie, a siedziba naszej firmy mieści się w mieście Grzędzice. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.


Klienci naszego biura mogą liczyć na fachową pomoc w sprzedaży i kupnie nieruchomości. Prowadzimy stronę internetową, na której zamieszczamy ogłoszenia z opisem lokali, działek i domów. Ogłoszeniodawcy dzięki nam mogą dotrzeć do dużej liczby zainteresowanych odbiorców, natomiast poszukujący nieruchomości mają dostęp do stale powiększającej się bazy z ogłoszeniami dotyczącymi ich sprzedaży.

Ponadto zajmujemy się przygotowywaniem umów kupna-sprzedaży nieruchomości, nie tylko w formie cywilno-prawnej, ale też w formie aktu notarialnego. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

W ofercie mamy też projektowanie sieci kanalizacyjnych i wodociągowych zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami oraz przepisami prawnymi. Podejmujemy też się przeprowadzania robót eksploatacyjnych sieci wodociągowej.

Uzupełnienie oferty stanowią podziały i przekształcenia. Klientom pomagamy z formalnościami związanymi z tzw „odrolnieniem działki”. Świadczymy usługi związane ze wszystkimi etapami: wyłączeniem gruntów z produkcji rolnej, zmianą planu miejscowe, zmianą warunków zabudowy.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Lupus.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Daniel Wilk Lupus Biuro Projektów Inwestycyjnych
NIP
8542016935
REGON
320478930
Rok założenia
2008

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Daniel Wilk Lupus Biuro Projektów Inwestycyjnych
 • Jaki jest adres firmy Daniel Wilk Lupus Biuro Projektów Inwestycyjnych Adres to: Grzędzice , Jeziorna 9 , 73-110 Stargard (woj. zachodniopomorskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Daniel Wilk Lupus Biuro Projektów Inwestycyjnych Kontakt telefoniczny to: 600 221 186
 • Jaki jest e-mail do firmy Daniel Wilk Lupus Biuro Projektów Inwestycyjnych E-mail to: daniel@lupus.nieruchomosci.pl
 • Jaki jest NIP firmy Daniel Wilk Lupus Biuro Projektów Inwestycyjnych NIP to: 8542016935
 • Jaki jest numer REGON firmy Daniel Wilk Lupus Biuro Projektów Inwestycyjnych Numer REGON to: 320478930
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Daniel Wilk Lupus Biuro Projektów Inwestycyjnych Współrzędne geograficzne to: 53.36993°N 14.97723°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas