Edukator Kursy i szkolenia

Oferta

Firma szkoleniowa Edukator zlokalizowana jest w Grudziądzu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Od ponad dziesięciu lat zapewniamy profesjonalną obsługę. Właścicielem firmy jest Ewa Kotowska-Wyrwas.

Prowadzimy szkolenia specjalistyczne, które obejmują przekazanie wiedzy z wielu dziedzin. Nasi klienci mogą podjąć pracę w wielu zawodach, w tym technicznych oraz typowo kobiecych.

Prowadzimy szkolenia kierowców i operatorów koparkoładowarek. Posiadamy specjalną ofertę, która obejmuje kurs komputerowy oraz specjalne szkolenie komputerowe dla seniorów. Uczymy korzystać z programów magazynowych oraz przekazujemy niezbędną wiedze z zakresu księgowości komputerowej.

Osoby, które ukończą kurs, dostaną specjalne uprawnienia na kierowcę, czy operatora.

Posiadamy specjalne sale dydaktyczne, które są wyposażone w niezbędny sprzęt audiowizualny oraz przenośne komputery. Dysponujemy placem manewrowym, wózkami widłowymi i ładowarkami teleskopowymi.

Dla mężczyzn proponujemy szkolenie na magazyniera z uprawnieniami, murarza, glazurnika, czy stolarza. Kobiety natomiast mogą skorzystać z kursu florystycznego, fryzjerskiego, czy związanego z kosmetyką.

Szkolenia zawodowe przeprowadzane przez naszą firmę pozwolą w nadaniu niezbędnych uprawnień do wykonywania zawodów. Realizujemy je na wysokim poziomie, dzięki przygotowaniu i ogromnej wiedzy.

Zapraszamy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Edukator Kursy i szkolenia
NIP
8762038850
REGON
340381042
PKD
80.42
Rok założenia
2007
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Edukator Kursy i szkolenia
  • Jaki jest adres firmy Edukator Kursy i szkolenia Adres to: 86-300 Grudziądz , Łyskowskiego 71 (woj. kujawsko-pomorskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Edukator Kursy i szkolenia Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 07:00-15:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Edukator Kursy i szkolenia Kontakt telefoniczny to: 56 642 70 37
  • Jaki jest e-mail do firmy Edukator Kursy i szkolenia E-mail to: edukator.kursy@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Edukator Kursy i szkolenia NIP to: 8762038850
  • Jaki jest numer REGON firmy Edukator Kursy i szkolenia Numer REGON to: 340381042
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Edukator Kursy i szkolenia Współrzędne geograficzne to: 53.494451693109°N 18.7701888389763°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas