Wilgos Instalacje Włodzimierz Wilgos

Oferta

Od 1998 roku firma Wilgos Instalacje z Grodziska Mazowieckiego oferuje wysokiej jakości usługi wodno-kanalizacyjne. Jako doświadczeni specjaliści w branży, zajmujemy się kompleksowym zakresem prac związanych z budową, naprawą i modernizacją instalacji wodno-kanalizacyjnych. Nasze usługi obejmują budowę kanalizacji, wodociągów, przyłączy wodociągowych oraz oczyszczalni ścieków. Dodatkowo specjalizujemy się w budowie kanalizacji deszczowej, co umożliwia skuteczne odprowadzanie wód opadowych.

W ofercie Wilgos Instalacje znajdują się także kompleksowe rozwiązania z zakresu instalacji grzewczych, w tym centralnego ogrzewania, instalacji gazowych, a także systemów ogrzewania podłogowego i ścienne. Oferujemy również montaż kolektorów słonecznych, pomp ciepła, a także pieców węglowych i kotłów na paliwo stałe.

Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy mają niezbędne uprawnienia cieplne, gazowe i elektryczne, co gwarantuje profesjonalną obsługę i wykonanie prac na najwyższym poziomie. Zawsze służymy fachowym doradztwem technicznym, proponując innowacyjne rozwiązania pozwalające obniżyć koszty ogrzewania.

Jesteśmy dumni z naszej reputacji solidnego wykonawcy, który zawsze dotrzymuje ustalonych terminów realizacji zleceń. Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, zapewniając konkurencyjne ceny i atrakcyjne warunki współpracy.

Jeśli poszukujesz profesjonalnego wykonawcy instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz grzewczych, skontaktuj się z nami już dziś. Wilgos Instalacje to pewność solidności i satysfakcji z wykonanej usługi.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Wilgos Instalacje Włodzimierz Wilgos
NIP
5291005162
REGON
010999970
Rok założenia
1998

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Wilgos Instalacje Włodzimierz Wilgos
  • Jaki jest adres firmy Wilgos Instalacje Włodzimierz Wilgos Adres to: 05-825 Grodzisk Mazowiecki , 3 Maja 41 (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Wilgos Instalacje Włodzimierz Wilgos Kontakt telefoniczny to: 602 594 284
  • Jaki jest e-mail do firmy Wilgos Instalacje Włodzimierz Wilgos E-mail to: wilgos_sc@o2.pl
  • Jaki jest NIP firmy Wilgos Instalacje Włodzimierz Wilgos NIP to: 5291005162
  • Jaki jest numer REGON firmy Wilgos Instalacje Włodzimierz Wilgos Numer REGON to: 010999970
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Wilgos Instalacje Włodzimierz Wilgos Współrzędne geograficzne to: 52.1108366853891°N 20.633902255334°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas