Dobrytapicer.com Dariusz Stankiewicz

Oferta

Przedsiębiorstwo Dobrytapicer.com swoją siedzibę ma w Grodzisku Mazowieckim. Naszą firmą zarządza Dariusz Stankiewicz. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tapicerstwie meblowym zdobywane już od ponad dwudziestu lat.

Zajmujemy się świadczeniem usług tapicerskich. Specjalizujemy się w renowacji, tapicerowaniu oraz pikowaniu mebli. Przyjmujemy zlecenia na meble antyczne i nowoczesne. Bardzo angażujemy się w swoją pracę i dokładamy wszelkich starań, by spełnić wszystkie oczekiwania klientów.

Potrafimy przywrócić starym meblom ich pierwotny blask. Renowacja mebli wymaga bogatej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Wyżej wymienione czynniki łączymy z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów. Używamy naturalnych i ekologicznych skór sprowadzanych z różnych zakątków świata. Nawet najtrudniejsze zlecenia nie stanowią dla nas problemu.

Podejmujemy się reanimacji obecnej tapicerki i pikowania, tym samym nadając przedmiotom modny design i niepowtarzalny charakter. Znamy się także na tapicerstwie samochodowym. Wykonamy tapicerki do pojazdów osobowych i ciężarowych, a także autobusów.

Dodatkowo zapewniamy możliwość wykonania mebli na indywidualne zamówienie klientów. Sprowadzimy drewno i odpowiedni materiał obiciowy. Wykończenie mebla może być dowolne, w zależności od indywidualnych preferencji klienta. W razie pytań prosimy o kontakt. Do współpracy zachęcamy klientów indywidualnych i biznesowych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Dobrytapicer.com Dariusz Stankiewicz
NIP
8381066252
REGON
141940432

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Dobrytapicer.com Dariusz Stankiewicz
  • Jaki jest adres firmy Dobrytapicer.com Dariusz Stankiewicz Adres to: 05-825 Grodzisk Mazowiecki , Krasickiego 29 (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Dobrytapicer.com Dariusz Stankiewicz Kontakt telefoniczny to: 500 294 021
  • Jaki jest e-mail do firmy Dobrytapicer.com Dariusz Stankiewicz E-mail to: info@dobrytapicer.com
  • Jaki jest NIP firmy Dobrytapicer.com Dariusz Stankiewicz NIP to: 8381066252
  • Jaki jest numer REGON firmy Dobrytapicer.com Dariusz Stankiewicz Numer REGON to: 141940432
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Dobrytapicer.com Dariusz Stankiewicz Współrzędne geograficzne to: 52.1042941°N 20.6435488°E
Obowiązek informacyjny