As Usługi Ksiegowe Judyta Franków

Oferta

Zajmujemy się prowadzeniem certyfikowanego biura rachunkowego As. Kierująca naszą firmą Judyta Franków posiada Licencję Ministra Finansów nr 49989/2011. Ponadto jesteśmy na liście rzetelnych firm akredytowanych przez Stowarzyszenie Księgowych. Działamy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego od 1999 roku. Zapewniamy kompleksową obsługę księgową osób fizycznych oraz małych i średnich podmiotów gospodarczych. Mamy ubezpieczenie od odpowiedzialności w pełnym zakresie wykonywanej działalności.

Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Na uwadze mamy przede wszystkim dobro interesów oraz zadowolenie klientów. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędem Skarbowym. Zajmujemy się również obsługą kadrowo-płacową.

Dodatkowo podejmujemy się przygotowania list płac oraz ich rejestru. Pomożemy również w stworzeniu zeznań podatkowych, analiz finansowych oraz różnego typu sprawozdań. Wypełniamy deklaracje rozliczeniowe i raporty. Zapewniamy pośrednictwo kredytowe, również hipoteczne. Udzielimy niezbędnych informacji osobom planującym założenie własnej działalności gospodarczej.

Prowadzimy:
 • ewidencje ryczałtowe
 • ewidencję dostaw wewnątrzwspólnotowych UE
 • ewidencję nabyć wewnątrzwspólnotowych UE
 • ewidencje przebiegu pojazdów
W pracy korzystamy ze specjalistycznego oprogramowania umożliwiającego zdalne przekazywanie dokumentów do klientów. Dzięki niemu pracujemy nie tylko szybciej, ale również efektywniej.

Kolejnym profilem naszej działalności jest organizacja szkoleń z zakresu rachunkowości i podatków. Duża branżowa wiedza sprawia, że wiemy, jakie informacje są istotne i wyłącznie takie zainteresowanym przekażemy.

Żadne wyzwanie nie stanowi dla nas problemu. Zapewniamy fachowe doradztwo i działania zgodne z obowiązującymi przepisami oraz etyką zawodową. Jesteśmy zaangażowani w swoją pracę i zostało to docenione przez ok. 100 firm z okolicy. Są zadowoleni z podjętej współpracy, co jest dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług księgowych.

W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Szybko udzielimy odpowiedzi na wszelkie zapytania.

Zapraszamy do współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
As Usługi Ksiegowe Judyta Franków
NIP
5992476919
REGON
210992269
Rok założenia
1999

Opinie (0)

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: As Usługi Ksiegowe Judyta Franków
 • Jaki jest adres firmy As Usługi Ksiegowe Judyta Franków Adres to: 66-400 Gorzów Wielkopolski , Czereśniowa 6 (woj. lubuskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy As Usługi Ksiegowe Judyta Franków Kontakt telefoniczny to: 509 903 396
 • Jaki jest e-mail do firmy As Usługi Ksiegowe Judyta Franków E-mail to: biuro.jf@wp.pl
 • Jaki jest NIP firmy As Usługi Ksiegowe Judyta Franków NIP to: 5992476919
 • Jaki jest numer REGON firmy As Usługi Ksiegowe Judyta Franków Numer REGON to: 210992269
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy As Usługi Ksiegowe Judyta Franków Współrzędne geograficzne to: 52.7472928558382°N 15.252799431604°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas