AS Usługi Księgowe Judyta Franków

Oferta

Zajmujemy się prowadzeniem certyfikowanego biura rachunkowego As. Kierująca naszą firmą Judyta Franków posiada Licencję Ministra Finansów nr 49989/2011. Ponadto jesteśmy na liście rzetelnych firm akredytowanych przez Stowarzyszenie Księgowych. Działamy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego od 1999 roku. Zapewniamy kompleksową obsługę księgową osób fizycznych oraz małych i średnich podmiotów gospodarczych. Mamy ubezpieczenie od odpowiedzialności w pełnym zakresie wykonywanej działalności.

Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Na uwadze mamy przede wszystkim dobro interesów oraz zadowolenie klientów. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędem Skarbowym. Zajmujemy się również obsługą kadrowo-płacową.

Dodatkowo podejmujemy się przygotowania list płac oraz ich rejestru. Pomożemy również w stworzeniu zeznań podatkowych, analiz finansowych oraz różnego typu sprawozdań. Wypełniamy deklaracje rozliczeniowe i raporty. Zapewniamy pośrednictwo kredytowe, również hipoteczne. Udzielimy niezbędnych informacji osobom planującym założenie własnej działalności gospodarczej.

Prowadzimy:
 • ewidencje ryczałtowe
 • ewidencję dostaw wewnątrzwspólnotowych UE
 • ewidencję nabyć wewnątrzwspólnotowych UE
 • ewidencje przebiegu pojazdów
W pracy korzystamy ze specjalistycznego oprogramowania umożliwiającego zdalne przekazywanie dokumentów do klientów. Dzięki niemu pracujemy nie tylko szybciej, ale również efektywniej.

Kolejnym profilem naszej działalności jest organizacja szkoleń z zakresu rachunkowości i podatków. Duża branżowa wiedza sprawia, że wiemy, jakie informacje są istotne i wyłącznie takie zainteresowanym przekażemy.

Żadne wyzwanie nie stanowi dla nas problemu. Zapewniamy fachowe doradztwo i działania zgodne z obowiązującymi przepisami oraz etyką zawodową. Jesteśmy zaangażowani w swoją pracę i zostało to docenione przez ok. 100 firm z okolicy. Są zadowoleni z podjętej współpracy, co jest dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług księgowych.

W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Szybko udzielimy odpowiedzi na wszelkie zapytania.

Zapraszamy do współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
AS Usługi Księgowe Judyta Franków
NIP
5992476919
REGON
210992269
Rok założenia
1999

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: AS Usługi Księgowe Judyta Franków
 • Jaki jest adres firmy AS Usługi Księgowe Judyta Franków Adres to: 66-400 Gorzów Wielkopolski , Czereśniowa 6 (woj. lubuskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy AS Usługi Księgowe Judyta Franków Kontakt telefoniczny to: 509 903 396
 • Jaki jest e-mail do firmy AS Usługi Księgowe Judyta Franków E-mail to: biuro.jf@wp.pl
 • Jaki jest NIP firmy AS Usługi Księgowe Judyta Franków NIP to: 5992476919
 • Jaki jest numer REGON firmy AS Usługi Księgowe Judyta Franków Numer REGON to: 210992269
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy AS Usługi Księgowe Judyta Franków Współrzędne geograficzne to: 52.7472928558382°N 15.252799431604°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter