Mentor. Centrum szkolenia operatorów maszyn budowlanych

  • Szkolenia, kursy
  • 05-530 Góra Kalwaria , kard. Wyszyńskiego 13 (woj. mazowieckie)

O firmie

Firma o nazwie Mentor. Centrum szkolenia operatorów maszyn budowlanych znajduje się w województwie mazowieckim. Adres naszej działalności to: kard. Wyszyńskiego 13, Góra Kalwaria. Najszybciej można się z nami skontaktować, dzwoniąc pod numer: 22 717 14 17. Numer NIP umożliwiający weryfikację firmy to: 5271082372. Branża, w której się specjalizujemy, to Szkolenia, kursy.

W sprawie oferty zachęcamy do kontaktu mailowego: centrum.mentor@gmail.com. Od 1996 roku świadczymy usługi najwyższej jakości. Chcesz skorzystać z naszej oferty? Znajdziesz nas po współrzędnych: 51.99259N, 21.21119E. Dzięki temu, że zatrudniamy 2-5 pracowników, możemy nieustannie rozwijać nasz biznes.

Nasza firma Mentor. Centrum szkolenia operatorów maszyn budowlanych, która zlokalizowana jest w miejscowości Góra Kalwaria, zajmuje się organizacją fachowych szkoleń i kursów. Oferujemy różnego rodzaju kursy przeznaczone dla szerokiego grona klientów. Zapewniamy szkolenia zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, a także uzupełnić i zaktualizować posiadaną wiedzę. Nasza firma szkoleniowa proponuje kursy na najwyższym poziomie.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Mentor. Centrum szkolenia operatorów maszyn budowlanych
NIP
5271082372
Rok założenia
1996
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Mentor. Centrum szkolenia operatorów maszyn budowlanych
  • Jaki jest adres firmy Mentor. Centrum szkolenia operatorów maszyn budowlanych Adres to: 05-530 Góra Kalwaria , kard. Wyszyńskiego 13 (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Mentor. Centrum szkolenia operatorów maszyn budowlanych Kontakt telefoniczny to: 22 717 14 17
  • Jaki jest e-mail do firmy Mentor. Centrum szkolenia operatorów maszyn budowlanych E-mail to: centrum.mentor@gmail.com
  • Jaki jest NIP firmy Mentor. Centrum szkolenia operatorów maszyn budowlanych NIP to: 5271082372
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Mentor. Centrum szkolenia operatorów maszyn budowlanych Współrzędne geograficzne to: 51.99259°N 21.21119°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas