PHU Mac Maciej Załucki

Oferta

PHU Mac to firma, której siedzibą jest Głogowo, w powiecie toruńskim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Firmą zarządza Maciej Załucki.

Pomoc drogowa to branża, która wymaga szybkiego i sprawnego działania. W naszej firmie Mac stawiamy na profesjonalizm. Od dwudziestu lat zdobywamy cenne doświadczenie, a przez ten czas skutecznie reagowaliśmy w setkach przypadków.

Proponujemy całodobową pomoc drogową. Niezależnie od pory dnia, czy tygodnia przyjedziemy na miejsce ewentualnej kolizji i udzielimy Państwu fachowej pomocy. Aby jeszcze usprawnić nasze działanie podejmujemy udaną współpracę z innymi firmami zajmującymi się transportem pojazdów. Dodatkowo mogą Państwo liczyć na pomoc z dowozem paliwa, naprawą pojazdu, czy jego uruchomieniem.

Wypożyczamy auta zastępcze, a zgodnie z obowiązującym obecnie prawem taka usługa jest dla naszych Klientów bezpłatna. Tak wynajęty pojazd nie jest objęty limitem kilometrów ani nie dotyczy go kaucja. Nasze samochody zapewnią Państwu niezbędny komfort są bowiem wyposażone w klimatyzację, mają pełen pakiet ubezpieczeniowy, wraz z opcją rent a car oraz wymaganą sprawność techniczną co potwierdzają regularne kontrole. Nasze usługi dotyczą terenu Bydgoszczy, lecz transport prowadzimy w całej Polsce oraz krajach Unii Europejskiej. Zapewniamy też bezgotówkowe rozliczenie holowania pojazdu osoby poszkodowanej na identycznych zasadach jak auto zastępcze

Rzetelność i zaangażowanie to cechy, które doceniło już wielu Klientów. Jesteśmy skoncentrowani na zapewnieniu naszym Klientom usług na najwyższym poziomie i cały czas staramy się podnosić standardy usługi dzięki czemu zyskaliśmy niezbędną renomę. Jeśli potrzebują Państwo szybkiej i sprawnej pomocy drogowej to nasza oferta powinna Was zainteresować.

W razie potrzeby zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
PHU Mac Maciej Załucki
NIP
8661073313
REGON
341406382
Rok założenia
2013

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: PHU Mac Maciej Załucki
  • Jaki jest adres firmy PHU Mac Maciej Załucki Adres to: Głogowo , Narcyzowa 4 , 87-123 Obrowo (woj. kujawsko-pomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy PHU Mac Maciej Załucki Kontakt telefoniczny to: 536 333 003
  • Jaki jest e-mail do firmy PHU Mac Maciej Załucki E-mail to: info@white-car.pl
  • Jaki jest NIP firmy PHU Mac Maciej Załucki NIP to: 8661073313
  • Jaki jest numer REGON firmy PHU Mac Maciej Załucki Numer REGON to: 341406382
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy PHU Mac Maciej Załucki Współrzędne geograficzne to: 53.0204249644319°N 18.8132376017529°E
Obowiązek informacyjny