Stan-Pol s.c. Joanna i Krzysztof Kristman

Oferta

Nasza firma Stan-Pol zlokalizowana jest w Gliwicach, na terenie województwa śląskiego. Od wielu lat zajmujemy się instalacjami grzewczymi i sanitarnymi. Dbamy o odpowiednie podłączenie urządzeń, zapewniając bezpieczne korzystanie z nich przez naszych klientów. Właścicielami przedsiębiorstwa są Joanna i Krzysztof Kristman.

W ramach prowadzonej przez nas firmy specjalizujemy się w montażu instalacji kanalizacyjnych. Podłączamy centralne ogrzewanie w budynkach. Podejmujemy się zadań związanych z montażem kotłów na ekogroszek oraz miał węglowy.

Prowadzimy sprzedaż urządzeń grzewczych oraz sanitarnych. Wśród produktów oferujemy szeroki wybór kotłów oraz pieców gazowych. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Przygotowaliśmy ofertę z zakresu pomp ciepła oraz kolektorów słonecznych. Przygotowujemy je do odpowiedniego działania.

Nasi pracownicy podchodzą do każdego zadania z pełnym zaangażowaniem, zdając sobie sprawę, że odpowiednia instalacja może służyć naszym klientom przez lata. Realizujemy zlecenia sprawnie i terminowo.

Zapraszamy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Stan-Pol s.c. Joanna i Krzysztof Kristman
NIP
6312159469
REGON
273757964
PKD
51.54.Z
Rok założenia
1998
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Stan-Pol s.c. Joanna i Krzysztof Kristman
  • Jaki jest adres firmy Stan-Pol s.c. Joanna i Krzysztof Kristman Adres to: 44-121 Gliwice , Łabędzka 7 (woj. śląskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Stan-Pol s.c. Joanna i Krzysztof Kristman Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-18:00; Sb.: 08:00-13:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Stan-Pol s.c. Joanna i Krzysztof Kristman Kontakt telefoniczny to: 32 270 81 41
  • Jaki jest e-mail do firmy Stan-Pol s.c. Joanna i Krzysztof Kristman E-mail to: info@stanpol.gliwice.pl
  • Jaki jest NIP firmy Stan-Pol s.c. Joanna i Krzysztof Kristman NIP to: 6312159469
  • Jaki jest numer REGON firmy Stan-Pol s.c. Joanna i Krzysztof Kristman Numer REGON to: 273757964
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Stan-Pol s.c. Joanna i Krzysztof Kristman Współrzędne geograficzne to: 50.308028°N 18.6298849°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas