Testland s.c.

Oferta

Przedsiębiorstwo Testland siedzibę ma w Gdyni. Na rynku funkcjonujemy od 1997 roku. Od roku 2012 jesteśmy niezależną jednostką pomiarowo-badawczą. Przeprowadzamy kompleksowe badania na potrzeby robót ziemnych. Badamy nawierzchnie asfaltowe i betonowe. Zapewniamy obsługę geologiczno-techniczną i fachowe doradztwo. Duża wiedza umożliwia nam dokładne rozpoznanie terenu pod inwestycję.

Zlecenia realizujemy na terenie całej Polski. Prowadzimy mobilne laboratorium polowe wyposażone w wysokiej jakości urządzenia. Działamy terminowo i precyzyjnie. Podejmujemy się pomiarów nośności i zagęszczania oraz odwiertów konstrukcji nawierzchni i gruntu. Zajmujemy się pomiarami ilości powietrza w betonie i jego konsystencji. Dodatkowo badamy wodoszczelność, nasiąkliwość, mrozoodporność i wytrzymałość próbek betonowych.

Specjalizujemy się również w świadczeniu usług geotechnicznych, geologicznych i hydrogeologicznych. Przeprowadzamy niezbędne do budowy domów i hal produkcyjnych pomiary. Współpraca z nami jest konieczna również w przypadku sadowienia dróg, wodociągów i kanalizacji. Ponadto tworzymy projekty i sporządzamy dokumentacje dla studni głębinowych.

Zatrudniamy doświadczoną kadrę, którą tworzą energiczne i ambitne osoby. Są to geolodzy, technolodzy i laboranci z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki nim możemy zapewnić profesjonalizm i kompleksowość. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego laboratorium.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Testland s.c.
NIP
5862298514

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Testland s.c.
  • Jaki jest adres firmy Testland s.c. Adres to: 81-602 Gdynia , Chwarznieńska 87 a (woj. pomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Testland s.c. Kontakt telefoniczny to: 510 032 300
  • Jaki jest NIP firmy Testland s.c. NIP to: 5862298514
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Testland s.c. Współrzędne geograficzne to: 54.4985297766304°N 18.492497363493°E
Obowiązek informacyjny