Przemysław Puzdrowski LS Polska

Oferta

Polska firma LS Polska istnieje w branży doradztwa prawnego oraz finansowania od wielu lat. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Gdyni.

W naszej ofercie znajdują się regulaminy sklepów internetowych. Podczas obsługi klientów uwzględniamy:
  • politykę prywatności
  • audyt procesu sprzedażowego
  • przygotowanie dokumentów
  • konsultacje prawne
  • sporządzenie wniosków.
Wszystkie dokumenty, które przygotowujemy, spełniają wymagania formalne. Na bieżąco śledzimy przepisy prawa, dlatego jesteśmy w stanie zadbać w regulaminach zarówno o konsumenta, jak i naszego klienta. Dostosowujemy się do profilu danej firmy, z którą współpracujemy. Indywidualnie podchodzimy do sprawy.

Windykacja to kolejna ze specjalizacji, w której dobrze się czujemy. Klienci dostarczają nam dokumenty, a naszym zadaniem jest profesjonalna obsługa oraz odzyskanie pieniędzy, które przekazujemy klientom.

W ofercie znajduje się także rejestracja w GIODO, która ma na celu pełne bezpieczeństwo firm i przedsiębiorstw. Wszelkie bazy danych wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Współpracujemy ze sklepami internetowymi oraz biurami rachunkowymi. Oferta skierowana jest także do hoteli, szkół językowych i serwisów. Naszą specjalizacją są także odszkodowania, uzyskujemy zadośćuczynienie za szkodę lub śmierć bliskiej osoby. Poradzimy sobie z odszkodowaniami samochodowymi oraz z tytułu dobrowolnych umów. Kompleksowo obsługujemy klientów.l

Naszym atutem są wykwalifikowani pracownicy. Obsługujemy przedsiębiorstwa na terenie całego kraju, zarówno te większe, jak i mniejsze. Współpracujemy także z klientami indywidualnymi.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Przemysław Puzdrowski LS Polska
NIP
9581585968
REGON
221840690

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
Obowiązek informacyjny