Dry-Pol s.c.

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych oraz profesjonalnych usług w zakresie osuszania oraz odgrzybiania zarówno nowoczesnych, jak i zabytkowych budynków. Siedziba naszej firmy Dry-Pol jest zlokalizowana w Gdyni, jednak wszelkie usługi świadczymy na terenie całej Polski. W branży działamy nieprzerwanie od 1997 roku, wszelkie zlecenia realizując na najwyższym poziomie. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę, fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny.

Zatrudniamy kadrę wysoko wykwalifikowanych specjalistów, a ponadto dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu podejmujemy się realizacji nawet najbardziej nietypowych i wymagających zleceń. Naszym priorytetem jest sprawne oraz w pełni skuteczne przeprowadzenie wszelkich prac, dostosowując rozwiązania do indywidualnych potrzeb Klientów.

Od wielu lat zajmujemy się osuszaniem zarówno budynków mieszkalnych, jak i obiektów użyteczności publicznej, a także powierzchni produkcyjnych i magazynowych. Podejmujemy się odgrzybiania oraz usuwania wilgoci z pomieszczeń po zalaniu oraz spaleniu, jak również takich, w których panuje nadmierna wilgoć.

W pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzone oraz skuteczne metody, które są całkowicie bezpieczne dla ludzi. Stosując innowacyjne rozwiązania, możemy bez trudu pozbyć się różnego typu związków rakotwórczych, a także drobnoustrojów wywołujących choroby. Ponadto zajmujemy się usuwaniem roztoczy powodujących alergie, jak również niebezpiecznych dla zdrowia bakterii oraz wirusów znajdujących się w zawilgoconym powietrzu.

Poza osuszaniem i odgrzybianiem zajmujemy się ozonowaniem, usuwaniem odorów, a także wykonywaniem rzetelnych pomiarów wilgotności oraz prac termowizyjnych. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie sprzedaży oraz wynajmowania osuszaczy i nawilżaczy powietrza, jak również wentylatorów, klimatyzatorów, pomp, nagrzewnic, mierników i kamer oraz ozonatorów. Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom Klientów, prowadzimy serwis oferowanych przez nas urządzeń.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, które zostały umieszczone na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Dry-Pol s.c.
NIP
9581466790
REGON
191334856
PKD
45.25.E
Rok założenia
2004
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Dry-Pol s.c.
  • Jaki jest adres firmy Dry-Pol s.c. Adres to: 81-033 Gdynia , Chylońska 82B (woj. pomorskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Dry-Pol s.c. Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-16:00; Sb.: 08:00-14:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Dry-Pol s.c. Kontakt telefoniczny to: 58 663 67 68
  • Jaki jest e-mail do firmy Dry-Pol s.c. E-mail to: biuro@dry-pol.pl
  • Jaki jest NIP firmy Dry-Pol s.c. NIP to: 9581466790
  • Jaki jest numer REGON firmy Dry-Pol s.c. Numer REGON to: 191334856
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Dry-Pol s.c. Współrzędne geograficzne to: 54.542727°N 18.472607°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas