Grzegórska Beata. Biuro ubezpieczeń

Oferta

Nasze biuro ubezpieczeń znajduje się w Dzierżoniowie, na terenie województwa dolnośląskiego. Na rynku jesteśmy obecni od 1995 roku. Zajmujemy się sprzedażą różnego rodzaju polis ubezpieczeniowych. Osobą decyzyjną jest Beata Grzegórska. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie sprawiło, iż poznaliśmy Państwa oczekiwania.

Ubezpieczenie w dzisiejszych czasach to czasami bardzo przydatna rzecz. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się coś stać, dlatego lepiej dmuchać na zimne, niż później martwić się przykrymi konsekwencjami. Od lat współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, a nasza baza ofert jest nieustannie aktualizowana.

Proponujemy Państwu ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia assistance, ubezpieczenia kierowcy i pasażerów, ubezpieczenia rolne, ubezpieczenia finansowe, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia mieszkań i domów, a także ubezpieczenia od zdarzeń losowych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie, również przy wyborze odpowiedniej oferty. Zależy nam, by ubezpieczenie spełniało Państwa oczekiwania i było w korzystnej cenie.

Uzupełnieniem oferty są fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia dla personelu medycznego, ubezpieczenia firm, a także ubezpieczenia mienia gospodarstwa rolnego. W ramach naszych usług zapewniamy też ubezpieczenia OC przewoźnika, OC spedytora oraz funduszy emerytalnych.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Grzegórska Beata. Biuro ubezpieczeń
NIP
8821257879
REGON
890478100
PKD
66.22.Z
Rok założenia
1994
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Grzegórska Beata. Biuro ubezpieczeń
  • Jaki jest adres firmy Grzegórska Beata. Biuro ubezpieczeń Adres to: 58-200 Dzierżoniów , Ząbkowicka 15a (woj. dolnośląskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Grzegórska Beata. Biuro ubezpieczeń Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 09:00-17:00; Sb.: 10:00-13:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Grzegórska Beata. Biuro ubezpieczeń Kontakt telefoniczny to: 74 832 02 82
  • Jaki jest e-mail do firmy Grzegórska Beata. Biuro ubezpieczeń E-mail to: biuro@biuro-ubezpieczen.eu
  • Jaki jest NIP firmy Grzegórska Beata. Biuro ubezpieczeń NIP to: 8821257879
  • Jaki jest numer REGON firmy Grzegórska Beata. Biuro ubezpieczeń Numer REGON to: 890478100
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Grzegórska Beata. Biuro ubezpieczeń Współrzędne geograficzne to: 50.727663°N 16.652981°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter