Zakład Przerobu Drewna Kor-Nat Krzysztof Bartkowiak

 • Tartaki
 • Więźba dachowa, drewno konstrukcyjne oraz wytrzymałe palety transportowe
 • Dobrogostowo 22 , 64-520 Obrzycko (woj. wielkopolskie)

Oferta

Zakład Przerobu Drewna Kor-Nat, prowadzony przez Krzysztofa Bartkowiaka w miejscowości Dobrogostowo, w województwie wielkopolskim, zaprasza Państwa do odkrycia bogatej oferty wyrobów tartacznych.

Nasza oferta to przede wszystkim kompletna więźba dachowa, która stanowi solidną podstawę każdej konstrukcji dachowej. Oferujemy także drewno budowlane, tarcicę obrzynaną i nieobrzynaną, deski szalunkowe i podbitkowe, krawędziaki i kantówki, łaty i kontrłaty — wszystko, czego potrzebujecie do profesjonalnej pracy nad Waszym projektem.

Jednak to nie koniec naszych możliwości. Nasz zakład jest gotów spełnić Wasze indywidualne potrzeby. Jeśli marzycie o altanie, zabudowie tarasowej, obiektach małej architektury czy też ogrodzeniu drewnianym, jesteśmy gotowi stworzyć je na podstawie Waszych własnych zamówień.

W Kor-Nat czerpiemy surowiec z drewna liściastego i iglastego, pozyskiwanego od lokalnych dostawców. To dla nas priorytet dbać o wysoką jakość surowca oraz ochronę środowiska naturalnego. Naszych dostawców cechuje racjonalna gospodarka leśna.

Oprócz wyrobów budowlanych oferujemy także drewniane palety transportowe. Nasza oferta obejmuje zarówno standardowe euro-palety, jak i trwałe palety przemysłowe.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Możecie to zrobić osobiście bądź też skontaktować się z nami telefonicznie.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Zakład Przerobu Drewna Kor-Nat Krzysztof Bartkowiak
NIP
7871800960
REGON
369182682
Rok założenia
2018

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Zakład Przerobu Drewna Kor-Nat Krzysztof Bartkowiak
 • Jaki jest adres firmy Zakład Przerobu Drewna Kor-Nat Krzysztof Bartkowiak Adres to: Dobrogostowo 22 , 64-520 Obrzycko (woj. wielkopolskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Zakład Przerobu Drewna Kor-Nat Krzysztof Bartkowiak Kontakt telefoniczny to: 504 097 393
 • Jaki jest e-mail do firmy Zakład Przerobu Drewna Kor-Nat Krzysztof Bartkowiak E-mail to: bartkowiak.kris@wp.pl
 • Jaki jest NIP firmy Zakład Przerobu Drewna Kor-Nat Krzysztof Bartkowiak NIP to: 7871800960
 • Jaki jest numer REGON firmy Zakład Przerobu Drewna Kor-Nat Krzysztof Bartkowiak Numer REGON to: 369182682
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Zakład Przerobu Drewna Kor-Nat Krzysztof Bartkowiak Współrzędne geograficzne to: 52.671269987551°N 16.49884999394°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas