Agd-Serwis i Naprawa Pralek, Zmywarek, Lodówek

Oferta

Firma AGD-serwis i naprawa pralek zlokalizowana jest w Dąbrowie Górniczej, w województwie śląskim. Działamy od wielu lat prężnie na rynku. Prowadzimy serwis artykułów gospodarstwa domowego.

Do naszych zadań należy naprawa zmywarek, pralek oraz lodówek. Prowadzimy serwis ekspresów do kawy. Nie stanowi dla nas także problemu naprawa kostkarek, okapów, czy drobnego sprzętu kuchennego, w tym opiekaczy, mikrofal i robotów kuchennych. Wszelkie awarie oraz usterki wykrywamy sprzętem diagnostycznym.

Nasi pracownicy to osoby doświadczone, z bogatą wiedzą techniczną, którą przekładają na wysoką jakość usług. Stanowimy autoryzowany serwis ekspresów do kawy wielu marek, w tym Saeco, Krups, czy DeLonghi.

Zjawiamy się w miejscu wskazanym przez klienta błyskawicznie. Kompleksowo obsługujemy klientów. Zespół serwisowy naprawia także sprzęt na miejscu, w warsztacie. Świadczymy zarówno usługi gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Solidnie wykonujemy każde zadanie. Nasi klienci mogą do nas zadzwonić natychmiast, w momencie awarii sprzętu.

Angażujemy się w każde powierzone nam zadanie. Działamy całodobowo, a nasi technicy działają także w Sosnowcu, Katowicach, Czeladzi i Będzinie.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Agd-Serwis i Naprawa Pralek, Zmywarek, Lodówek
NIP
6342654676
Rok założenia
2011

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Agd-Serwis i Naprawa Pralek, Zmywarek, Lodówek
  • Jaki jest adres firmy Agd-Serwis i Naprawa Pralek, Zmywarek, Lodówek Adres to: 41-303 Dąbrowa Górnicza , Cedlera 5/35 (woj. śląskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Agd-Serwis i Naprawa Pralek, Zmywarek, Lodówek Kontakt telefoniczny to: 793 025 186
  • Jaki jest e-mail do firmy Agd-Serwis i Naprawa Pralek, Zmywarek, Lodówek E-mail to: euro.damian@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Agd-Serwis i Naprawa Pralek, Zmywarek, Lodówek NIP to: 6342654676
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Agd-Serwis i Naprawa Pralek, Zmywarek, Lodówek Współrzędne geograficzne to: 50.33869°N 19.22573°E
Obowiązek informacyjny