Leszek Żołnowski Architekt

 • Architekci
 • 42-202 Częstochowa , wały Dwernickiego 79 lok. 1 (woj. śląskie)

Oferta

Nazywam się Leszek Żołnowski i od 1983 roku pracuję jako architekt. Moje biuro zlokalizowane jest w Częstochowie. Głównym profilem mojej działalności jest świadczenie usług architektonicznych, a także sporządzanie projektów architektoniczno-budowlanych. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie sprawiło, iż wypracowałem sobie ugruntowaną pozycję na rynku, a także poznałem oczekiwania klientów. Ofertę kieruję zarówno do osób prywatnych, jak i właścicieli firm i nie tylko.

Specjalizuję się w projektowaniu domów jedno- i wielorodzinnych, obiektów handlowo-usługowych, restauracji, pomieszczeń reprezentacyjnych w mieszkaniach, obiektów biurowych, urzędów gminnych, hoteli, jak i mieszkań. Zajmuję się też projektowaniem wnętrz szkół, przedszkoli, sklepów, banków, łazienek, kuchni, a nawet basenów.

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, iż posiadam sprawną rękę w wykonywaniu rysunków, jednak projekty najczęściej przygotowuję też przy pomocy programów komputerowych. Wizualizacje są bardzo pomocne dla klientów, gdyż mogą oni sobie wyobrazić efekt końcowy. Wszelkie poprawki lub zmiany nanoszę po konsultacji z klientami.

Architektura to nie tylko dziedzina mojej pracy, ale i wielka pasja. Do każdego zlecenia podchodzę z ogromnym zaangażowaniem i zawsze staram się wprowadzić elementy innowacyjności do projektu. Dzięki temu budynki i domy wyróżniają się na tle innych, co jest dla mnie powodem do dumy.

Podczas wykonywania projektu opieram się na wskazówkach ze strony osoby zamawiającej, a także mam na względzie normy i przepisy prawne. Specjalizuję się również w udzielaniu kompleksowych porad architektonicznych. Chętnie podpowiem klientom, którzy planują budową domu lub chcą zmodernizować wnętrza swojego mieszkania.

Do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny i ze zrozumieniem. Dokładam wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które Państwa zadowoli. Gwarantuję terminowość i profesjonalizm. W razie potrzeby odpowiem na wszystkie pytania i rozwieję wątpliwości.

Zapraszam do kontaktu i nawiązania ze mną owocnej współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Leszek Żołnowski Architekt
NIP
5421033815
REGON
243003036
Rok założenia
2012

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Leszek Żołnowski Architekt
 • Jaki jest adres firmy Leszek Żołnowski Architekt Adres to: 42-202 Częstochowa , wały Dwernickiego 79 lok. 1 (woj. śląskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Leszek Żołnowski Architekt Kontakt telefoniczny to: 502 440 467
 • Jaki jest e-mail do firmy Leszek Żołnowski Architekt E-mail to: leszek.zolnowski@architekt-lz.pl
 • Jaki jest NIP firmy Leszek Żołnowski Architekt NIP to: 5421033815
 • Jaki jest numer REGON firmy Leszek Żołnowski Architekt Numer REGON to: 243003036
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Leszek Żołnowski Architekt Współrzędne geograficzne to: 50.8052588771899°N 19.1182716698604°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas