Tech-Grunt Przewierty Sterowane

Oferta

Prowadzimy firmę o nazwie Tech-Grunt. Nasza siedziba znajduje się w Czernicy, na terenie województwa zachodniopomorskiego. W branży działamy już od 2019 roku, dzięki czemu posiadamy spore doświadczenie.

Naszą specjalnością jest wykonywanie sterowanych przewiertów horyzontalnych. Ta nowoczesna technologia bezwykopowa pozwala na przeprowadzanie poziomych przewiertów, co świetnie sprawdza się na terenach mocno zurbanizowanych, które pokryte są gęstą siecią wodociągów, kanalizacji i linii energetycznych.

Dodatkowo metodę tę można zastosować z powodzeniem w miejscach, gdzie realizacja standardowych sposobów wykopu jest niemożliwa ze względu na istniejącą na danym terenie zabudowę. Posiadamy nowoczesny sprzęt, co pozwala nam na sprawne pokonanie utrudnień, w tym rzek, torów i dróg.

Ponadto możecie Państwo liczyć z naszej strony na wykonanie wykopów pod systemy telekomunikacyjne. Zapewniamy także wynajem maszyn budowlanych, w tym minikoparek, wraz z operatorami. Dodatkowym aspektem naszej działalności jest spawanie światłowodów, jak również realizowanie prac ziemnych, do których zaliczamy wykopy pod fundamenty, sieci, przyłącza i światłowody właśnie.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Tech-Grunt z Czernicy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Tech-Grunt Przewierty Sterowane
NIP
8561789822
REGON
320757020
Rok założenia
2019

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Tech-Grunt Przewierty Sterowane
  • Jaki jest adres firmy Tech-Grunt Przewierty Sterowane Adres to: 72-200 Czermnica 26 (woj. zachodniopomorskie) , Nowogard
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Tech-Grunt Przewierty Sterowane Kontakt telefoniczny to: 697 739 447
  • Jaki jest e-mail do firmy Tech-Grunt Przewierty Sterowane E-mail to: techgrunt.biuro@gmail.com
  • Jaki jest NIP firmy Tech-Grunt Przewierty Sterowane NIP to: 8561789822
  • Jaki jest numer REGON firmy Tech-Grunt Przewierty Sterowane Numer REGON to: 320757020
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Tech-Grunt Przewierty Sterowane Współrzędne geograficzne to: 53.6982058886715°N 14.9639817621287°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas