Markus Piaskowanie-handel Marek Mączyński

  • Piaskowanie
  • 05-120 Chotomów , Akacjowa 4b (woj. mazowieckie)

Oferta

Przedsiębiorstwo Markus znajdą Państwo w Chotomowie, w powiecie legionowskim, w województwie mazowieckim. Na rynku działamy od 2013 roku. Właścicielem firmy jest Marek Mączyński. Naszą specjalnością jest czyszczenie powierzchni i odnawianie przedmiotów. W tym celu stosujemy zabiegi takie jak piaskowanie, korundowanie i malowanie natryskowe.

Podejmujemy się piaskowania ścierniwem małych i dużych elementów. Metoda ta pozwala na dokładne oczyszczenie lub ukształtowanie konkretnej powierzchni. Zabieg jest bardziej dokładny niż szlif, ponieważ pozwala na uzyskanie równiejszej powierzchni. Dzięki piaskowaniu mamy zapewnioną też odpowiednią szorstkość przedmiotu, co jest bardzo ważne jeśli efekt malowania ma być satysfakcjonujący.

Oferta firmy Markus to też korundowanie – metoda mająca na celu doprowadzenie do satynowania, bądź zmatowienie poszczególnych elementów stalowych, w tym ze stali ocynkowanej albo nierdzewnej. Jest to bardzo trwały zabieg.

Ponadto oferujemy lakierowanie proszkowe pozwalające na uzyskanie wysokiej trwałości i odporności na ścieranie. Uzupełnienie oferty stanowią zabezpieczenia antykorozyjne, które wykonujemy po piaskowaniu. Lakiery nanosimy hydrodynamicznie, proszkowo albo metodą natryskową.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Markus.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Markus Piaskowanie-handel Marek Mączyński
NIP
5361825865
REGON
142287170
Rok założenia
2013

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Markus Piaskowanie-handel Marek Mączyński
  • Jaki jest adres firmy Markus Piaskowanie-handel Marek Mączyński Adres to: 05-120 Chotomów , Akacjowa 4b (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest e-mail do firmy Markus Piaskowanie-handel Marek Mączyński E-mail to: marek.maczynski@o2.pl
  • Jaki jest NIP firmy Markus Piaskowanie-handel Marek Mączyński NIP to: 5361825865
  • Jaki jest numer REGON firmy Markus Piaskowanie-handel Marek Mączyński Numer REGON to: 142287170
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Markus Piaskowanie-handel Marek Mączyński Współrzędne geograficzne to: 52.4162384°N 20.897594°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas