Sokrates Grupa edukacyjno- szkoleniowa Anna Stalmach-Tkacz

  • 0.0
  • 0 opinii

Oferta

Grupa edukacyjno-szkoleniowa Sokrates znajduje się w Bytomiu, w województwie śląskim. Jesteśmy akredytowaną placówką doskonalenia nauczycieli oraz dyrektorów. Pomagamy podnosić kwalifikacje zawodowe i organizujemy szkolenia dla szkół oraz przedszkoli.

Warto dodać, że tematy warsztatów zawsze dobieramy zgodnie z aktualnymi priorytetami Ministerstwa Edukacji Narodowej, dzięki czemu mamy pewność, że dana placówka działa zgodnie z systemem i stara się podnosić kompetencje całej kadry pedagogicznej. Poza tym wszystkie zajęcia są prowadzone przez specjalistów w branży, w tym liderów, trenerów, edukatorów, metodyków i samych nauczycieli. Klientom dajemy możliwość uczestniczenia w szkoleniach stacjonarnych oraz online i zapewniamy pakiety gotowe do natychmiastowego wdrożenia w szkole albo w przedszkolu.

Jeden z naszych celów to tworzenie specjalistycznych oprogramowań dla oświaty. Prowadzimy też kursy z innowacji technologicznych, w tym warsztaty z BeCreo Kit, pracę z długopisem 3D oraz drukarką 3D, a także o takiej tematyce jak programowanie, robotyka, Lego Education czy obsługa mobilnych aplikacji.

Ciągle aktualizujemy naszą ofertę zgodnie z nowelizacjami ustaw dotyczących edukacji. Z tego powodu w naszym harmonogramie szkoleniowym znajdują się także spotkania obejmujące następujące zagadnienia:
  • edukacja obywatelska,
  • myślenie analityczne,
  • zdrowy styl życia,
  • higiena cyfrowa i bezpieczeństwo online,
  • doradztwo zawodowe,
  • profilaktyka i zdrowie psychiczne,
  • Polonia i kultura,
  • kompetencje poznawcze i ocenianie kształtujące.
Warto odwiedzić naszą stronę oraz profil na w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z przygotowaną ofertą - Grupa edukacyjno-szkoleniowa Sokrates.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Sokrates Grupa edukacyjno- szkoleniowa Anna Stalmach-Tkacz
NIP
6261806975
REGON
240515215
PKD
18.13.Z
Rok założenia
2007
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.

Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy za dodanie opinii. Po weryfikacji opublikujemy ją w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Sokrates Grupa edukacyjno- szkoleniowa Anna Stalmach-Tkacz
  • Jaki jest adres firmy Sokrates Grupa edukacyjno- szkoleniowa Anna Stalmach-Tkacz Adres to: 41-902 Bytom , Wrocławska 14 lok. 6C (woj. śląskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Sokrates Grupa edukacyjno- szkoleniowa Anna Stalmach-Tkacz Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-15:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Sokrates Grupa edukacyjno- szkoleniowa Anna Stalmach-Tkacz Kontakt telefoniczny to: 32 281 33 82
  • Jaki jest e-mail do firmy Sokrates Grupa edukacyjno- szkoleniowa Anna Stalmach-Tkacz E-mail to: piotr.tkacz@grupasokrates.pl
  • Jaki jest NIP firmy Sokrates Grupa edukacyjno- szkoleniowa Anna Stalmach-Tkacz NIP to: 6261806975
  • Jaki jest numer REGON firmy Sokrates Grupa edukacyjno- szkoleniowa Anna Stalmach-Tkacz Numer REGON to: 240515215
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Sokrates Grupa edukacyjno- szkoleniowa Anna Stalmach-Tkacz Współrzędne geograficzne to: 50.3487916962123°N 18.9103879394189°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas