Sławomir Jaworski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy

Oferta

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w sprawach komorniczych, związanych z egzekucją długów bądź windykacją należności, a także licytacją ruchomości i nieruchomości, komornik sądowy Jaworski Sławomir służy swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie wyżej wymienionych czynności.

Wyłącznie komornik może wykonywać czynności egzekucyjne w sprawach cywilnych, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych w ustawach. Istnieją również odrębne przepisy określające czynności dedykowane komornikowi.

Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o komornikach sądowych i egzekucji prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej ma wierzyciel. Wyjątek stanowią sprawy o egzekucję z nieruchomości, a także sprawy, w których odpowiednio stosuje się przepisy o egzekucji z nieruchomości. Jeżeli dochodzi do wyboru, komornik może działać również poza obszarem swojego rewiru komorniczego.

Wniosek o wszczęcie egzekucji przeciwko dłużnikowi mieszkającemu poza terenem działania komornika składa wierzyciel, który zobowiązany jest do złożenia stosownego oświadczenia o wyborze komornika.

Oferta usług komorniczych świadczonych przez Sławomira Jaworskiego z Bydgoszczy obejmuje działania:


- egzekucyjne,
- windykacyjne,
- prowadzenia licytacji komorniczych,
- ściągania długów,
- zajęcia majątku,
- zamrożenia konta bankowego,
- zajęcia konta.

Jeżeli mają Państwo pytania związane z działalnością komornika, chętnie udzielimy informacji. Wystarczy zadzwonić do nas bądź skontaktować się z nami mailowo.

Zapraszamy!

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Sławomir Jaworski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy
NIP
9471123534
REGON
092990100
PKD
74.14.Z
Rok założenia
2002
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Sławomir Jaworski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy
  • Jaki jest adres firmy Sławomir Jaworski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Adres to: 85-029 Bydgoszcz , Bernardyńska 13 (woj. kujawsko-pomorskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Sławomir Jaworski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 07:30-15:30
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Sławomir Jaworski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Kontakt telefoniczny to: 52 322 63 61
  • Jaki jest e-mail do firmy Sławomir Jaworski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy E-mail to: bydgoszcz3@komornik.pl
  • Jaki jest NIP firmy Sławomir Jaworski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy NIP to: 9471123534
  • Jaki jest numer REGON firmy Sławomir Jaworski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Numer REGON to: 092990100
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Sławomir Jaworski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Współrzędne geograficzne to: 53.1223141568627°N 18.0070509215686°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas