Biuro Rachunkowe Passa mgr Krystyna Pasoń

Oferta

Krystyna Pasoń to osoba, za którą stoi biuro rachunkowe Passa, lokalizowane w Brzeźnie w Małopolsce. Biuro na rynku działa od ponad 20 lat. Oferta skierowana jest głównie do osób zainteresowanych rozpoczęciem własnej działalności, jak również do tych, którzy już prowadzą firmę.

Nie jest to jednak zwykłe biuro rachunkowe. Krystyna Pasoń proponuje swoim klientom nowatorską usługę rachunkowości online. To narzędzie, dzięki któremu masz możliwość nie tylko wystawiania faktur, ale również prowadzenia własnych raportów kasowych. Praktyczne i funkcjonalne, idealne dla tych, którzy chcą mieć wpływ na swoje finanse.

Zajmując się również kwestiami podatkowymi na terenie Niemiec, biuro jest otwarte na współpracę z firmami zagranicznymi działającymi w Polsce. Jednym z kluczowych obszarów specjalizacji jest branża budowlana. Dzięki precyzyjnej i fachowej obsłudze nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia finansowe w tym sektorze stają się zrozumiałe.

Dla tych, którzy pragną więcej informacji, dostępna jest strona internetowa biura. Można również osobiście odwiedzić siedzibę w Brzeźnie.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Biuro Rachunkowe Passa mgr Krystyna Pasoń
NIP
7340024960
Rok założenia
2000

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Biuro Rachunkowe Passa mgr Krystyna Pasoń
  • Jaki jest adres firmy Biuro Rachunkowe Passa mgr Krystyna Pasoń Adres to: Brzezna 645 , 33-386 Podegrodzie (woj. małopolskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Biuro Rachunkowe Passa mgr Krystyna Pasoń Kontakt telefoniczny to: 502 089 458
  • Jaki jest e-mail do firmy Biuro Rachunkowe Passa mgr Krystyna Pasoń E-mail to: passa@data.pl
  • Jaki jest NIP firmy Biuro Rachunkowe Passa mgr Krystyna Pasoń NIP to: 7340024960
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Biuro Rachunkowe Passa mgr Krystyna Pasoń Współrzędne geograficzne to: 49.614829087476°N 20.5960964853596°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas