Alva Krzysztof Adamowicz

Oferta

Firmę Alva założyliśmy w 2007 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest na terenie Żmigrodu, w województwie dolnośląskim. Właścicielem działalności jest Krzysztof Adamowicz.

Naszą specjalnością jest produkcja elementów i podzespołów do lokomotyw. W zależności od wymagań produktu wykorzystujemy takie procesy jak odlewanie, formowanie, spawanie, malowanie i obróbkę skrawaniem. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby wyroby zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami i specyfikacjami. Dzięki temu mamy pewność, że lokomotywy będą bezpieczne i niezawodne.

Oprócz tego oferujemy profesjonalną obróbkę tokarską, pozwalającą na wykonanie dokładnych otworów, nacięć i kształtów na powierzchniach cylindrycznych i stożkowych. Świetnie znamy się też na obróbce frezarskiej, umożliwiającej grawerowanie, wycinanie i szlifowanie drewna, metali i tworzyw sztucznych. Dodatkowo w pracy stosujemy również obróbkę plastyczną na zimno lub gorąco.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią usługi spawalnicze. Zajmujemy się spawaniem metali kolorowych. W tym celu korzystamy z metod MIG, MAG i TIG, dzięki którym możemy precyzyjnie, szybko i efektywnie spawać cienkie blachy i trudnościeralne materiały.

Współpracujemy między innymi z zakładami grupy PKP Cargo ,PKP ICC oraz zakładami naprawczymi taboru kolejowego. Posiadamy certyfikat Systemu Zarządzania EN ISO 9001:2015 i Świadectwo uznanego przez PKP Cargo S.A. Producenta wyrobu.

Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich informacji.

Serdecznie zapraszamy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Alva Krzysztof Adamowicz
NIP
9151628037
REGON
020915391
Rok założenia
2020

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Alva Krzysztof Adamowicz
  • Jaki jest adres firmy Alva Krzysztof Adamowicz Adres to: Borek 36 , 55-140 Żmigród (woj. dolnośląskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Alva Krzysztof Adamowicz Kontakt telefoniczny to: 696 095 873
  • Jaki jest e-mail do firmy Alva Krzysztof Adamowicz E-mail to: kadamowicz@o2.pl
  • Jaki jest NIP firmy Alva Krzysztof Adamowicz NIP to: 9151628037
  • Jaki jest numer REGON firmy Alva Krzysztof Adamowicz Numer REGON to: 020915391
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Alva Krzysztof Adamowicz Współrzędne geograficzne to: 51.5207770129598°N 16.9227861105621°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas