Orłowska & Wójcik s.c. Gabinet Stomatologiczny

Oferta

Siedziba prowadzonego przez Katarzynę Orłowską-Wójcik i Mirosława Wójcika gabinetu stomatologicznego znajduje się w Bochni, w województwie małopolskim. Działalność rozpoczęliśmy w 2003 roku. Umożliwiamy pacjentom, zarówno młodszym, jak i starszym cieszenie się ze zdrowych i mocnych zębów. Specjalizujemy się w stomatologii i protetyce.

Jeżeli chodzi o stomatologię zachowawczą to podejmujemy się leczenia próchnicy oraz wypełniania i odbudowywania zębów. Znamy się też na leczeniu kanałowym, do którego wykorzystujemy nowoczesne metody. Na podstawie wykonanych rentgenem cyfrowym zdjęć postawimy trafne diagnozy oraz przeprowadzimy zabiegi chirurgii stomatologicznej. Ponadto wybielamy i rekonstruujemy bardzo zniszczone zęby.

Zabiegi przeprowadzamy w znieczuleniu komputerowym. Szczególną uwagę zwracamy na profilaktykę. Proponujemy piaskowanie, lakowanie, fluoryzację i lakierowanie zębów. Uzupełnienie oferty stanowi wykonawstwo koron, mostów i protez akrylowych, acetalowych i szkieletowych.

Zapraszamy do kontaktu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Orłowska & Wójcik s.c. Gabinet Stomatologiczny
NIP
8681764687
REGON
852712637
PKD
85.13.Z
Rok założenia
2001
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Orłowska & Wójcik s.c. Gabinet Stomatologiczny
  • Jaki jest adres firmy Orłowska & Wójcik s.c. Gabinet Stomatologiczny Adres to: 32-700 Bochnia , Świętokrzyska 9 (woj. małopolskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Orłowska & Wójcik s.c. Gabinet Stomatologiczny Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 09:00-20:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Orłowska & Wójcik s.c. Gabinet Stomatologiczny Kontakt telefoniczny to: 14 611 81 74
  • Jaki jest e-mail do firmy Orłowska & Wójcik s.c. Gabinet Stomatologiczny E-mail to: korlowskawojcik@gmail.com
  • Jaki jest NIP firmy Orłowska & Wójcik s.c. Gabinet Stomatologiczny NIP to: 8681764687
  • Jaki jest numer REGON firmy Orłowska & Wójcik s.c. Gabinet Stomatologiczny Numer REGON to: 852712637
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Orłowska & Wójcik s.c. Gabinet Stomatologiczny Współrzędne geograficzne to: 49.9676844901961°N 20.4215316078431°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas