Kraina Fantazji Aneta Zakrzewska

Oferta

Właścicielem firmy Kraina Fantazji jest Aneta Zakrzewska. Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku. Na rynku funkcjonujemy od 2016 roku.

Kraina Fantazji skupia się na tworzeniu dekoracji, które nadają unikatowego charakteru różnym wydarzeniom okolicznościowym, w tym ślubom i weselom. Dekoracje te nie tylko ozdabiają miejsce, ale także stanowią doskonałe tło do tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Jednym z najbardziej pożądanych elementów naszej oferty są fotobudki. Te innowacyjne urządzenia umożliwiają nie tylko uwiecznienie chwil spędzonych w gronie najbliższych, ale także są świetną formą rozrywki dla gości w każdym wieku. Fotobudki wydobywają z gości ich kreatywność i spontaniczność, dodając tym samym energetycznego akcentu do każdej imprezy.

Oprócz fotobudek oferujemy różnorodne dekoracje, szczególnie polecane do ceremonii ślubnych i weselnych. Oferujemy na przykład dekoracyjne napisy, takie jak "LOVE" czy "MIŁOŚĆ", które stanowią piękne tło dla sesji fotograficznych. Co więcej, napisy te mogą być podświetlane, co dodaje wyjątkowego, romantycznego klimatu, szczególnie po zmroku.

Dla najmłodszych uczestników imprez w naszej ofercie znajduje się wytwornica baniek mydlanych. To nie tylko znakomita zabawa, ale także niebanalny element dekoracyjny, który można wykorzystać podczas różnych uroczystości, takich jak urodziny czy składanie życzeń.

W ten sposób, poprzez różnorodność i jakość oferowanych dekoracji i atrakcji, staramy się sprawić, aby każde wydarzenie było nie tylko estetycznie dopracowane, ale również pełne emocji i niezapomnianych momentów.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Kraina Fantazji Aneta Zakrzewska
NIP
7231603156
REGON
363994137
Rok założenia
2016

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Kraina Fantazji Aneta Zakrzewska
  • Jaki jest adres firmy Kraina Fantazji Aneta Zakrzewska Adres to: 15-644 Białystok , Storczykowa 26 lok. 14 (woj. podlaskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Kraina Fantazji Aneta Zakrzewska Kontakt telefoniczny to: 798 735 402
  • Jaki jest e-mail do firmy Kraina Fantazji Aneta Zakrzewska E-mail to: krainafantazja@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Kraina Fantazji Aneta Zakrzewska NIP to: 7231603156
  • Jaki jest numer REGON firmy Kraina Fantazji Aneta Zakrzewska Numer REGON to: 363994137
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Kraina Fantazji Aneta Zakrzewska Współrzędne geograficzne to: 53.1208238431373°N 23.0944766666667°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas