Jawor-Bloch Łukasz Bloch

Oferta

Siedziba firmy Jawor-Bloch zlokalizowana jest w Białymbłocie-Starej Wsi, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1998 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Łukasz Bloch.

Możemy Państwu zaproponować wysokiej jakości usługi brukarskie, w ramach których podejmiemy się układania kostki brukowej na chodnikach, alejkach czy ścieżkach rowerowych. Podejmiemy się także wykonania zatok bądź podjazdów. Realizacja zlecenia na duży parking przy budynkach handlowych i biurowych nie stanowi dla nas żadnego problemu. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy budowa tarasów ze schodami. W naszej ofercie można również znaleźć wykonanie murków oporowych.

Aby całość lepiej się prezentowała, ustawiamy krawężniaki i oporniki, a także palisady oraz obrzeża. Zajmujemy się także układaniem kostki granitowej. Zapewniamy, że oferowane przez nas usługi wykonujemy wykorzystując materiały wysokiej jakości.

Nasi pracownicy są doświadczeni, do każdego zlecenia podchodzą z zaangażowaniem. Gwarantujemy rzetelność oraz terminowość. Ponadto mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której znajdą Państwo pełen zakres usług firmy Jawor-Bloch.

Zapraszamy do współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Jawor-Bloch Łukasz Bloch
NIP
7621878263
REGON
551341734

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Jawor-Bloch Łukasz Bloch
  • Jaki jest adres firmy Jawor-Bloch Łukasz Bloch Adres to: Białebłoto - Stara Wieś 34 , 07-210 Długosiodło (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Jawor-Bloch Łukasz Bloch Kontakt telefoniczny to: 604 550 193
  • Jaki jest e-mail do firmy Jawor-Bloch Łukasz Bloch E-mail to: lukblo@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Jawor-Bloch Łukasz Bloch NIP to: 7621878263
  • Jaki jest numer REGON firmy Jawor-Bloch Łukasz Bloch Numer REGON to: 551341734
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Jawor-Bloch Łukasz Bloch Współrzędne geograficzne to: 52.70141°N 21.61914°E
Obowiązek informacyjny