Pogotowie Kanalizacyjne WUKO24 - Usługi Asenizacyjne Stanisław Korgól

Aktualizuj dane

Informacje szczegółowe

Kom.
602 470 050
Godziny otwarcia
  • Pn. 24 h
  • Wt. 24 h
  • Śr. 24 h
  • Cz. 24 h
  • Pt. 24 h
  • Sb. 24 h
  • Nd. 24 h

Oferta

Pogotowie kanalizacyjne Wuko24 swoją siedzibę ma w Wodzisławiu Śląskim. Na rynku funkcjonujemy od 1992 roku. Przedsiębiorstwem zarządza Stanisław Korgól. Świadczymy kompleksowe usługi asenizacyjne oraz z zakresu wywozu nieczystości płynnych. Funkcjonujemy na terenie Mszany, Marklowic, Lubomii, Gorzyc i Godowa. Ponadto obszar naszej działalności obejmuje gminy Rybnik, Pszów, Rydułtowy, Jastrzębie-Zdrój i Radlin.

Zajmujemy się usuwaniem awarii sieci wodno-kanalizacyjnych. Podejmujemy się tego zawsze terminowo i skutecznie. Klientom udzielimy fachowej pomocy. Szybko dotrzemy na miejsce i usuniemy problem. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami no naprawy uszkodzonych rur i udrażniania kanalizacji. Mamy też jeżdżący robot do monitorowania stanu instalacji i sprzęt do przepłukiwania i przebijania nagromadzonych nieczystości. Dzięki samochodom ciśnieniowym typu Wuko możemy zapewnić niezawodność.

Współpracujemy ze spółdzielniami mieszkaniowymi, ośrodkami zdrowia, szkołami, szpitalami, restauracjami, ubojniami i masarniami. Specjalizujemy się w przetykaniu systemów kanalizacji przy użyciu wysokiego ciśnienia i płukania ciągów kanalizacyjnych. Inspekcja TV kanalizacji umożliwia wykrycie przyczyny awarii i jej niezwłoczne usunięcie. Podejmujemy się także czyszczenia i serwisowania separatorów tłuszczu i substancji ropopochodnych.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi wycinanie korzeni w ciągach kanalizacyjnych. Problemu nie stanowi dla nas odpompowywanie zgromadzonych osadów ani pompowanie i wywóz gęstych szlamów oraz bentonitu. Znamy się też na budowie i naprawie studzienek kanalizacyjnych.

Uzupełnienie naszej ofert stanowi dowóz wody do różnego typu prac drogowych i budowlanych czy zbiorników oraz basenów. Ponadto wynajmujemy beczki asenizacyjne o różnej pojemności. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat świadczonych przez nas usług. W razie pytań prosimy o kontakt oraz o odwiedzenie prowadzonej przez nas strony internetowej.

Zapraszamy do współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Stanisław Korgól Usługi asenizacyjne
NIP
6471726099
REGON
273600168
PKD
37.00.Z
Rok założenia
1997
Liczba pracowników
6-10 osób
Obroty roczne (w mln PLN)
1-5
Właściciel / Prezes
Stanisław Korgól

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.