Artykuł sponsorowany Charakterystyka i zastosowanie koszy drucianych

Charakterystyka i zastosowanie koszy drucianych

Kosze z siatki drucianej, zwane zwykle pojemnikami siatkowymi, mają wiele zastosowań - nie tylko w przechowywaniu i transporcie towarów. Jakie są ich główne zalety? Dlaczego kontenery są tak popularne? Sprawdźmy!

Cechy pojemników wykonanych z siatki

Jak sama nazwa wskazuje, pojemnik siatkowy wykonany jest ze stali i blachy. Elementy te są zwykle wzmacniane metodą malowania proszkowego, cynkowania i innymi metodami. Dlatego są bardziej odporne na korozję, wysoką temperaturę, pleśń, gryzonie, promienie ultrafioletowe itp. Zastosowane materiały zapewniają dużą wytrzymałość pojemników i mogą udźwignąć duże obciążenia. Są więc bardzo przydatne na przykład do transportu. Konstrukcja kratki sprawia, że ​​są one stosunkowo lekkie. Kontenery siatkowe są zwykle sprzedawane w standardowych rozmiarach „paletowych”. Można je przenosić za pomocą wózka widłowego. Niektóre z nich są przeznaczone do przechowywania w pionie. Perforacje siatkowe są bardzo wygodnym rozwiązaniem: pozwalają łatwo zidentyfikować towar w pobliżu dna pojemnika. Ale to nie wszystko - zapewniają również dobrą wentylację produktów wewnętrznych. Przykładem firmy, która produkuje tego typu pojemniki, jest Bestim.

 Pojemniki druciane - gdzie znajdują swoje zastosowanie?
W rzeczywistości w wielu różnych branżach. Siatkowa struktura pozwala „oddychać” produktowi do środka, dzięki czemu idealnie nadaje się do przechowywania i transportu owoców i warzyw. Druciane pojemniki zwykle pełnią również funkcję półek sklepowych: klientom łatwiej jest zobaczyć towar w pojemniku przez siatkę. Kosze z siatki drucianej są też używane jako „meble” w fabrykach i warsztatach. Na przykład tam, gdzie są przechowywane lub składowane części maszyn lub półprodukty. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pojemnik siatkowy mógł służyć jako kosz na większe odpady lub zbiornik na mniejszy sprzęt. Jednak najczęściej tego typu kosze służą do przechowywania produktów lub ich transportu. Nie tylko utrzymują towar w porządku, ale także doskonale chronią go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Możemy je spotkać nie tylko w zwykłych halach i magazynach, ale także w chłodniach, gospodarstwach rolnych i wielu innych miejscach.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas