Usługi dźwigowe. Autopomoc. Holowanie. Chróścielski Robert

Aktualizuj dane

Informacje szczegółowe

Kom.
602 471 702
Tel.
63 273 01 10

Oferta

Usługi dźwigowe świadczone przez firmę prowadzoną przez Roberta Chróścielskiego zlokalizowana jest w Kładowie, na terenie powiatu kolskiego, w województwie wielkopolskim. Obsługujemy klientów od ponad ośmiu lat.

Specjalizujemy się w usługach dźwigowych. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszego zadania, ponieważ dysponujemy specjalistycznym sprzętem. Proponujemy wynajem dźwigów wraz z operatorami, którzy mają wieloletnie doświadczenie oraz wprawę w pracach budowlanych.

Świadczymy usługi najwyższej jakości. Posiadamy sprzęt, który pochodzi od renomowanych producentów, a udźwig wynosi do 30 ton. Podejmujemy się zadań związanych z wyciąganiem samochodów z trudno dostępnych miejsc, w których się znalazły przez wypadek czy kolizję na drodze.

W dodatku proponujemy pomoc drogową całodobową. Pomagamy naszym klientom, kiedy znajdą się w trudnej sytuacji na drodze. Szybko rozwiążemy problem. Zajmujemy się holowaniem samochodów osobowych w bezpieczne miejsce. Nasze pojazdy oraz pracownicy są gotowi podjąć się nawet najtrudniejszego zadania.

Nasza oferta jest przygotowana w taki sposób, abyśmy świadczyli usługi kompleksowo. Dotrzemy na miejsce wskazane przez klienta błyskawicznie. Nasi pracownicy są zaangażowani w swoją pracę i udzielają fachowego doradztwa. W firme zatrudnieni są kierowcy oraz wykwalifikowani mechanicy.

Zapraszamy do współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Chróścielski Robert. Autopomoc
NIP
6661503103
REGON
301300829
PKD
45.20.Z
Rok założenia
2009
Marketing
Robert Chróścielski
Marketing
W Www

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.