Metal Bernat PPUH. Ryszard Bernat

Aktualizuj dane

Informacje szczegółowe

Tel.
34 323 09 20
Godziny otwarcia
  • Pn. 07:00 - 17:00
  • Wt. 07:00 - 17:00
  • Śr. 07:00 - 17:00
  • Cz. 07:00 - 17:00
  • Pt. 07:00 - 17:00
  • Sb. 07:00 - 12:00

Oferta

Przedsiębiorstwo Metal Bernat, zarządzane przez Ryszarda Bernata, mieści się w Częstochowie, w województwie śląskim. Zajmujemy się produkcją elementów metalowych. Zapewniamy szeroki wybór drutów i prętów. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1975 roku.

Oferujemy wysokiej jakości pręty ciągnione okrągłe, a także pręty kwadratowe. Dodatkowo proponujemy druty w kręgach. Specjalizujemy się również w produkcji metalowych elementów do lamp oraz żyrandoli, w tym metalowych liści. Dysponujemy bogatym asortymentem elementów do wózków dziecięcych, huśtawek lub leżaków. Oprócz tego posiadamy podkloszówki, dekle, czy podsufitki. Zachęcamy do zakupu metalowych bolców i podkładek.

W ofercie przedsiębiorstwa Metal Bernat, znajdą Państwo solidne akcesoria do montażu płyt gipsowo-kartonowych, na przykład wieszak płaski, wieszak kotwowy lub wieszak dwuhakowy. Proponujemy wieszak obrotowy ze sprężyną, a także wieszak przesuwny do sufitów mineralnych. Ponadto polecamy takie wyroby, jak łącznik krzyżowy, łącznik wzdłużny i łącznik poprzeczny jednostronny. Zapewniamy pręt mocujący oraz kątowniki do profili UA.

Produkujemy nity oraz nity drążone. Uzupełnienie oferty firmy Metal Biernat, stanowią płaskowniki z blachy i drutu. Na życzenie klienta jesteśmy je w stanie wyciąć w różnych grubościach, szerokościach oraz długościach.

Posiadamy nowoczesny sprzętem, w tym wielociągi, dzięki którym możemy uzyskać precyzyjną średnicę i gładką powierzchnie drutu pod chrom lub nikiel. Dbamy o środowisko, dlatego walcówkę czyścimy innowacyjną metodą śrutową.

Gwarantujemy wysokiej jakości elementy metalowe w przystępnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Metal Bernat w Częstochowie.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Metal Bernat II
NIP
5731029630
REGON
002740758
PKD
28.75
Rok założenia
1975
Właściciel / Prezes
Ryszard Bernat

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.