Auto Moto-Skład

Aktualizuj dane

Informacje szczegółowe

Tel.
76 844 07 77
Godziny otwarcia
  • Pn. 08:00 - 16:00
  • Wt. 08:00 - 16:00
  • Śr. 08:00 - 16:00
  • Cz. 08:00 - 16:00
  • Pt. 08:00 - 16:00

Oferta

Profesjonalny serwis samochodowy Auto Moto-Skład znajduje się w Chróstniku, w powiecie lubińskim, na terenie województwa dolnośląskiego. Funkcjonujemy na rynku nieprzerwanie od 1989 roku, w związku z czym posiadamy szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie.

Zajmujemy się kompleksową naprawą oraz serwisem i sprzedażą najwyższej jakości części zamiennych oraz podzespołów. Koncentrujemy się szczególnie na obsłudze samochodów amerykańskich, w tym marek Chrysler, Jeep i Dodge, Plymouth oraz Eagle. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu możemy wykonywać wszelkie prace na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w mechanice amerykańskich pojazdów, bierzemy udziały w kursach doszkalających oraz dysponujemy szczegółowymi informacjami w zakresie innowacji i zmian konstrukcyjnych oraz procedur obsługowo-naprawczych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę Państwa wszelkie preferencje, gdyż najważniejsze jest zadowolenie klientów. Zapewniamy trafną diagnostykę samochodową oraz naprawę zarówno drobnych usterek, jak i poważnych awarii. Naprawimy też elektrykę samochodową.

Naprawiamy awarie związane z hamulcami, układami wydechowymi, zawieszeniami oraz z układem kierowniczym.

Wykonujemy przeglądy zarówno bieżące, jak i pogwarancyjne oraz testy komputerowe. Prowadzimy sprzedaż części nowych i używanych, szyb oraz akcesoriów do samochodów. Wymieniamy też oleje, filtry oraz świece zapłonowe, klocki i szczęki hamulcowe, a także paski rozrządu.

Zapewniamy terminowość oraz precyzyjność. Zapraszamy do podjęcia współpracy i skorzystania z naszych usług.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Auto Moto-Skład
NIP
6920203354
REGON
004042290
PKD
45.20.Z
Rok założenia
1990
Liczba pracowników
6-10 osób
Właściciel / Prezes
Andrzej Popławski
Właściciel / Prezes
Paweł Popławski

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.