Domki Na Zielonym Wzgórzu

Aktualizuj dane

Oferta

Nasze gospodarstwo agroturystyczne, prowadzone przez Emilię Hołubko, znajduje się w przepięknej części Bieszczad, a mianowicie w Zawozie, w powiecie leskim, w województwie podkarpackim. Możemy Państwu zaoferować nocleg w przestronnych i pięknie urządzonych domkach. Posiadamy sześcioosobowe domki wypoczynkowe oraz czteroosobowe domki letniskowe. Zapewniamy rodzinną atmosferę oraz kompleksową obsługę. Nieustannie się rozwijamy i dostosowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań naszych gości.

Niewątpliwie Bieszczady są jednym z najbardziej tajemniczych regionów naszego kraju. Warto odwiedzić te okolice, jeżeli pragnie się odpocząć od życia codziennego. Nasze domki znajdują się jedynie 50 metrów od malowniczego jeziora Solińskiego. Jest to idealne miejsce dla amatorów sportów wodnych oraz wędkarstwa. Piękna plaża sprawia, że miło spędzają tu czas również osoby, które chętnie zażywają kąpieli słonecznych.

W pobliżu znajdą Państwo również wiele szlaków górskich zarówno pieszych, jak i rowerowych. Ponadto w okolicy znajdują się zabytkowe cerkwie, a także pomniki przyrody. W Solinie oraz w Myczkowcach znajdą Państwo zapory. Zachęcamy również do odwiedzenia Bieszczadzkiego Parku Narodowego oraz wodospadu Czartów Młyn w Woli Górzańskiej.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Domki Na Zielonym Wzgórzu
NIP
6891162120
REGON
364648526

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
Obowiązek informacyjny