Eskulap Hurtownia Weterynaryjno-Zoologiczna

Oferta

Hurtownia Eskulap sp. z o. o. sp.k. istnieje na rynku nieprzerwanie od 1990 roku. Ponad 20-letnie doświadczenie sprawiło, iż wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Siedziba zlokalizowana jest w Zabierzowie, na terenie województwa małopolskiego. Zajmujemy się sprzedażą artykułów weterynaryjnych. Z naszych usług korzystają przede wszystkim większe i mniejsze firmy oraz klienci indywidualni.

W sprzedaży mamy między innymi leki weterynaryjne, karmy dla zwierząt, dodatki paszowe, pokarmy dla ptaków, preparaty dla gołębi, kosmetyki dla psów oraz kosmetyki dla kotów. Dbamy, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe. Uzupełnieniem asortymentu są preparaty dla małych zwierząt, pokarmy dla gryzoni, żwirki dla kotów, szampony dla zwierząt, a także środki pielęgnacyjne dla psów i kotów.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku, również przy wyborze odpowiednich produktów, które spełnią Państwa oczekiwania.

Dysponujemy ogromnym wyborem karm weterynaryjnych, które w składzie posiadają niezbędne składniki odżywcze. Dzięki temu zwierzęta mogą się rozwijać w prawidłowy sposób. Chętnie podpowiemy Państwu, jaką karmę wybrać i na co zwrócić uwagę przy jej zakupie. Klientom proponujemy też sprzęt weterynaryjny, które idealnie sprawdzi się w gabinetach i lecznicach.

Mamy szeroki wybór akcesoriów akwariowych, w tym pokrywy, filtry, grzałki oraz pokarmy dla ryb. Zajmujemy się także sprzedażą smyczy, kagańców oraz legowisk dla psów. Idąc z postępem technologii, wprowadziliśmy możliwość zamawiania produktów przed internet.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Eskulap Hurtownia Weterynaryjno-Zoologiczna

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Eskulap Hurtownia Weterynaryjno-Zoologiczna
  • Jaki jest adres firmy Eskulap Hurtownia Weterynaryjno-Zoologiczna Adres to: 32-080 Zabierzów , Krakowska 311 (woj. małopolskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Eskulap Hurtownia Weterynaryjno-Zoologiczna Kontakt telefoniczny to: 12 285 31 16
  • Jaki jest e-mail do firmy Eskulap Hurtownia Weterynaryjno-Zoologiczna E-mail to: biuro@eskulap-zabierzow.pl
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Eskulap Hurtownia Weterynaryjno-Zoologiczna Współrzędne geograficzne to: 50.1091676744079°N 19.8307838448558°E
Informacja o przetwarzaniu danych