Sygna Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Kisiel

  • 0.0
  • 0 opinii
  • Radcy prawni
  • Porady prawne i wiele więcej
  • 50-062 Wrocław , pl. Solny 15 (woj. dolnośląskie)

Oferta

Karolina Kisiel prowadzi we Wrocławiu Kancelarię Radcy Prawnego Sygna, świadcząc pomoc prawną przede wszystkim na rzecz przedsiębiorców oraz podmiotów działających w różnych sektorach gospodarki. W pracy wykorzystuje doświadczenie zdobyte zarówno w kancelariach prawnych, jak i podczas obsługi prawnej dużych przedsiębiorstw.

Obsługa prawna biznesu
obejmuje wiele zagadnień, które pojawiają się na różnych etapach prowadzenia działalności. Dotyczą one tworzenia i opiniowania umów, organizacji relacji z kontrahentami, funkcjonowania spółek, spraw pracowniczych oraz planowania nowych przedsięwzięć. W kancelarii prowadzone jest także wsparcie w negocjacjach, sporach gospodarczych oraz działaniach związanych z bezpieczeństwem prawnym przedsiębiorstw i zgodnością procesów z obowiązującymi przepisami.

Zakres działalności obejmuje między innymi:
  • analizę i przygotowywanie umów,
  • doradztwo w sprawach prawa spółek,
  • obsługę zagadnień prawa pracy i HR,
  • prowadzenie negocjacji oraz sporów gospodarczych,
  • wsparcie przy transakcjach i inwestycjach,
  • doradztwo z zakresu prawa sportowego.
Uzupełnieniem oferty są szkolenia dotyczące prawa handlowego, gospodarczego i sportowego.

Kancelaria realizuje współpracę w formie pojedynczych zleceń, stałej obsługi przedsiębiorstw oraz pakietów przeznaczonych dla nowych i rozwijających się firm.

Dodatkowe informacje dotyczące zakresu pomocy prawnej oraz dostępnych form współpracy radca prawny Karolina Kisiel udzieli telefonicznie lub podczas bezpośredniego kontaktu z kancelarią.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Sygna Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Kisiel
NIP
6112585285
REGON
022189865
PKD
69.10.Z
Rok założenia
2013

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.

Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy za dodanie opinii. Po weryfikacji opublikujemy ją w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Sygna Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Kisiel
  • Jaki jest adres firmy Sygna Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Kisiel Adres to: 50-062 Wrocław , pl. Solny 15 (woj. dolnośląskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Sygna Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Kisiel Kontakt telefoniczny to: 603 845 848
  • Jaki jest e-mail do firmy Sygna Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Kisiel E-mail to: biuro@sygna.eu
  • Jaki jest NIP firmy Sygna Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Kisiel NIP to: 6112585285
  • Jaki jest numer REGON firmy Sygna Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Kisiel Numer REGON to: 022189865
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Sygna Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Kisiel Współrzędne geograficzne to: 51.109009499231°N 17.0291881°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas