Kaszewska Anna 21. Zakład optyczny.

Aktualizuj dane

Oferta

Zakład Optyczny 21 zlokalizowany jest we Wrocławiu. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2014 roku, jednak posiadamy wieloletnie doświadczenie. Właścicielem firmy jest Anna Kaszewska.

Specjalizujemy się w sprzedaży okularów oraz różnych rodzajów opraw do okularów. Możemy Państwu zaproponować szeroki wybór okularów. Posiadamy okulary znanych i renomowanych marek. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu wybrać odpowiednie okulary, które będą pasować do kształtu Państwa twarzy. Nasza rozbudowana kolekcja obejmuje różnego rodzaju okulary, w tym okulary sportowe i korekcyjne.

Ponadto w naszym asortymencie znaleźć można wysokiej jakości soczewki kontaktowe, a dokładnie soczewki progresywne, sportowe i jednoogniskowe. Oferujemy także badania okulistyczne. Nasz gabinet jest wyposażony w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, który umożliwia nam wykonywanie badań sprawnie i precyzyjnie. Proponujemy badanie komputerowe oraz badanie wad refrakcji oka, a także badanie uwzględniające proces widzenia, w tym badanie sprawności okulomotorycznej.

Nieustannie dążymy do poszerzania naszej oferty. Chcemy spełniać oczekiwania wszystkich Klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Jesteśmy profesjonalistami, więc jeżeli będziecie Państwo chcieli zamówić soczewki specjalne, na przykład na dalekowzroczność lub krótkowzroczność, bądź zabraknie oprawek, które są Państwa marzeniem, możemy je zamówić.

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy z godnymi zaufania producentami, dlatego mamy pewność, że nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź poprzez wiadomość e-mail. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której można znaleźć szczegóły oferty, a także aktualne promocje obowiązujące w naszym Zakładzie Optycznym 21.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu we Wrocławiu i zapoznania się z ofertą.

Zapraszamy!

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
21 Zakład optyczny Anna Kaszewska
NIP
8971727430
REGON
021761820

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
Obowiązek informacyjny