Bobolewski Mariusz Kancelaria Prawna

Oferta

Nazywam się Mariusz Bobolewski i jestem doświadczonym radcą prawnym. Prowadzę własną kancelarię prawną we Wrocławiu. Ofertę kieruję do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw, w tym firm handlowych i budowlanych.

Moją specjalnością jest prawo spółdzielcze i lokalowe. Zapewniam fachową pomoc spółdzielniom rolniczym i mieszkaniowym, a także spółdzielniom pracy. Świadczę szeroki wachlarz usług w zakresie przekształceń i likwidacji spółdzielni oraz pomocy podczas sporów wewnątrzwspólnotowych i wewnątrzspółdzielczych. Udzielam fachowej pomocy przy zakładaniu oraz rejestrowaniu spółdzielni czy organizowaniu wspólnot mieszkaniowych. Do moich zadań należy sporządzaniem dokumentów wewnętrznych i obsługa organów wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni. Obsługuję też zarządców nieruchomości w ich bieżącej działalności.

Zajmuję się również prawem pracy i ubezpieczeń społecznych. Udzielam fachowych porad nie tylko pracodawcom, ale również pracownikom. Moja oferta obejmuje także pomoc przy zakładaniu spółek i ich rejestracji lub likwidacji. Uzupełnienie oferty stanowią sprawy cywilne.

Zapraszam do współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Bobolewski Mariusz Kancelaria Prawna
NIP
8941059745
Rok założenia
2005

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Bobolewski Mariusz Kancelaria Prawna
  • Jaki jest adres firmy Bobolewski Mariusz Kancelaria Prawna Adres to: 53-148 Wrocław , Wolbromska 18 lok. 1A (woj. dolnośląskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Bobolewski Mariusz Kancelaria Prawna Kontakt telefoniczny to: 501 869 905
  • Jaki jest NIP firmy Bobolewski Mariusz Kancelaria Prawna NIP to: 8941059745
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Bobolewski Mariusz Kancelaria Prawna Współrzędne geograficzne to: 51.085567°N 17.006647°E
Informacja o przetwarzaniu danych