Wolin Bus. Przedsiębiorstwo transportowe. Piotr Marian Wróbel

  • Transport - usługi
  • Przewóz osób komfortowymi autobusami
  • 72-510 Wolin , Wojska Polskiego 22A lok. 9 (woj. zachodniopomorskie)

Oferta

Przedsiębiorstwo transportowe Wolin Bus w Wolinie zostało założone w 2007 roku przez Piotra Wróbla. Od tego czasu gwarantuje Klientom najwyższą jakość świadczonych usług transportowych. Specjalizuje się w krajowym przewozie osób. Obsługuje linie regularne na trasie Ostromice -Troszyn - Piaski - Reczyn - Wolin - Dargobądz - Międzyzdroje – Świnoujście oraz oferujemy wynajem autobusów i busów. Profesjonalnie realizuje przewozy na potrzeby osób prywatnych, firm, biór podróży, urzędów oraz placówek oświatowych. Współpracuje także z klientami z Niemiec.

Firma Wolin Bus jest licencjonowanym przewoźnikiem posiadającym ubezpieczenie NNW. Zatrudnia doświadczonych i kompetentnych kierowców. W trosce o komfort i bezpieczeństwo pasażerów pojazdy zostały wyposażone w takie udogodnienia, jak m.in. klimatyzacja, TV czy radio.

Do Państwa dyspozycji oddaje autokar oraz mikrobus turystyczny. Firma realizuje również indywidualne zlecenia w zakresie m.in. przewozu grup wycieczkowych czy przewozu pracowników.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Wolin Bus. Przedsiębiorstwo transportowe. Piotr Marian Wróbel
NIP
9551450614
REGON
811072687
Rok założenia
2007
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
Obowiązek informacyjny