Auto-Tacho FHU Anna Kaczorowska

Oferta

Właścicielem firmy Auto-Tacho zlokalizowanej w Wiskitkach jest Anna Kaczorowska. Działalność w branży usług motoryzacyjnych rozpoczęliśmy w 1995 roku w celu zapewnienia Klientom pełnej obsługi w zakresie montażu, serwisu, legalizacji i kalibracji tachografów samochodowych. Sprawnie instalujemy, naprawiamy i sprawdzamy urządzenia rejestrujące stosowane przez firmy transportowe. Siłą naszej firmy jest grupa przeszkolonych i doświadczonych pracowników.

Specjalizujemy się w sprawdzaniu, montażu i naprawie tachografów analogowych. Oferujemy kompleksową obsługę tachografów cyfrowych w zakresie m.in. kalibracji, pobierania danych z kart kierowców, instalacji oprogramowania czy przeprowadzania szkoleń z obsługi. Dostarczamy wysokiej jakości papier termiczny i części zamienne. Oferta obejmuje także bogaty wybór urządzeń do pobierania danych, akcesoriów do tachografów oraz programów, w tym np. programu Tachomatt do analizy czasu pracy kierowców.

Fachowo serwisujemy klimatyzację samochodową oraz ogrzewanie postojowe. Podejmujemy się montażu agregatów powietrznych marek Webasto i Eberspächer.

Umożliwiamy zakup wysokiej jakości CB-radia, anten oraz akcesoriów, w tym m.in. uchwytów, mikrofonów czy podstaw magnetycznych. Dokonujemy także montażu termografów, ograniczników prędkości i blokad alkoholowych Autowatch.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty przeglądów technicznych samochodów, ciągników rolniczych, motocykli i autobusów.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Auto-Tacho FHU Anna Kaczorowska
NIP
8361172583
REGON
014830357
PKD
34.20.Z
Rok założenia
1999
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Auto-Tacho FHU Anna Kaczorowska
  • Jaki jest adres firmy Auto-Tacho FHU Anna Kaczorowska Adres to: 96-315 Wiskitki , Błońska 7 (woj. mazowieckie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Auto-Tacho FHU Anna Kaczorowska Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 07:00-20:00; Sb.: 08:00-16:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Auto-Tacho FHU Anna Kaczorowska Kontakt telefoniczny to: 46 854 14 35
  • Jaki jest e-mail do firmy Auto-Tacho FHU Anna Kaczorowska E-mail to: biuro@autotacho.pl
  • Jaki jest NIP firmy Auto-Tacho FHU Anna Kaczorowska NIP to: 8361172583
  • Jaki jest numer REGON firmy Auto-Tacho FHU Anna Kaczorowska Numer REGON to: 014830357
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Auto-Tacho FHU Anna Kaczorowska Współrzędne geograficzne to: 52.0897°N 20.38979°E
Obowiązek informacyjny