Biuro Rachunkowe Krystyna Stępień

 • Księgowi, rewidenci
 • Kompleksowa działalność rachunkowa
 • 98-300 Wieluń , Targowa 1 (woj. łódzkie)

Oferta

Nazywam się Krystyna Stępień i nieprzerwanie od 2008 roku prowadzę swoje biuro rachunkowe. Siedzibą mojego biura jest Wieluń, w województwie łódzkim.

Buduję renomę swojego biura rachunkowego w oparciu o zagwarantowanie moim Klientom usług na najwyższym poziomie. Moja oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, czy firm, a także zakładów pracy chronionej.

W ramach mojej oferty obsługuję księgi przychodów i rozchodów i deklaracje podatkowe. Podejmuję się obsługi rachunkowej,

Dobrze orientuję się w sprawach związanych z rejestracją firmy i innych powiązanych z działalnością gospodarczą i księgowością. Przedsiębiorcy mogą liczyć z mojej strony na fachowe prowadzenie ewidencji i ksiąg handlowych, rejestrów sprzedaży i zakupów oraz ewidencji środków trwałych. Sporządzam deklaracje podatkowe, VAT, PIT, CIT oraz roczne zeznania podatkowe i sprawozdania do urzędów skarbowych,

Moje kompetencje pozwalają mi w szerokim zakresie proponować usługi kadrowo-płacowe. Zajmuję się rozliczaniem umów i przygotowaniem dokumentacji ZUS, prowadzeniem dokumentów pracowniczych, akt osobowych pracowników, ewidencji czasu pracy oraz kartotek urlopowych i karty wynagrodzeń. Podejmuję się przygotowania umów o pracę i świadectw pracy, a także harmonogramów czasu pracy, regulaminów pracy i listy płac. Dodatkowo zajmuję się rozliczaniem umów zleceń oraz umów o dzieło, jak też sporządzaniem deklaracji rozliczeniowych.

W rozszerzeniu oferty sporządzam sprawozdania do urzędów statystycznych i instytucji finansowych, czy sprawozdania finansowe.

Moja oferta jest kompleksowa i profesjonalna. Potwierdzeniem jakości usług jest gruntowna wiedza i doświadczenie, bowiem przez lata działalności z powodzeniem poprowadziłam setki zleceń i zdobyłam spore grono zadowolonych Klientów.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Biuro rachunkowe Krystyna Stępień
NIP
8321091039
REGON
100604746
Rok założenia
2009

Opinie (0)

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Biuro rachunkowe Krystyna Stępień
 • Jaki jest adres firmy Biuro rachunkowe Krystyna Stępień Adres to: 98-300 Wieluń , Targowa 1 (woj. łódzkie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Biuro rachunkowe Krystyna Stępień Kontakt telefoniczny to: 43 886 91 17
 • Jaki jest e-mail do firmy Biuro rachunkowe Krystyna Stępień E-mail to: krystyna.stepien@op.pl
 • Jaki jest NIP firmy Biuro rachunkowe Krystyna Stępień NIP to: 8321091039
 • Jaki jest numer REGON firmy Biuro rachunkowe Krystyna Stępień Numer REGON to: 100604746
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Biuro rachunkowe Krystyna Stępień Współrzędne geograficzne to: 51.22012°N 18.57446°E
Obowiązek informacyjny