Zew sp.j. Tomasz Aleksandrowicz

Oferta

Firma Zew mieści się w Warszawie i od 1994 roku zajmuje się sprzedażą kruszyw i surowców mineralnych różnego typu. Nasz bogaty asortyment znajduje szerokie zastosowanie w branży budowlanej i ogrodniczej, a także dotyczącej wystroju wnętrz. Działalność prowadzi Tomasz Aleksandrowicz.

Specjalizujemy się w uszlachetnianiu i konfekcjonowaniu surowców mineralnych. W naszej ofercie znajdą Państwo żwir i różne rodzaje piasku, w tym rzeczny - żółty oraz kwarcowy - biały. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów prowadzimy również sprzedaż atestowanego piasku do piaskownicy (żółto-białego).

W sprzedaży posiadamy również dekoracyjne grysy marmurowe, a także grys granitowy i bazaltowy. Zapewniamy bogaty asortyment oraz atrakcyjne ceny. Niewątpliwym uzupełnieniem oferty są otoczaki i kora kamienna, a poza tym keramzyt, perlit i wermikulit.

Nieustannie się rozwijamy i dostosowujemy ofertę do wymagań Klientów. Nasze produkty są wykorzystywane w produkcji betonów, materiałów izolacyjnych i filtracyjnych, a także do budowy fontann, czy też elementów ogródków skalnych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Zew sp.j. Tomasz Aleksandrowicz
KRS
0000486829
NIP
1132870804
Rok założenia
2013

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Zew sp.j. Tomasz Aleksandrowicz
  • Jaki jest adres firmy Zew sp.j. Tomasz Aleksandrowicz Adres to: 03-983 Warszawa , Sosabowskiego 5 lok. 4 (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Zew sp.j. Tomasz Aleksandrowicz Kontakt telefoniczny to: 791 816 918
  • Jaki jest e-mail do firmy Zew sp.j. Tomasz Aleksandrowicz E-mail to: biuro@zew.net.pl
  • Jaki jest numer KRS firmy Zew sp.j. Tomasz Aleksandrowicz Numer KRS to: 0000486829
  • Jaki jest NIP firmy Zew sp.j. Tomasz Aleksandrowicz NIP to: 1132870804
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Zew sp.j. Tomasz Aleksandrowicz Współrzędne geograficzne to: 52.2241339°N 21.0814721°E
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas