Waldemar Weiss Chirurgia estetyczna

Oferta

Dr Waldemar Weiss jest lekarzem specjalizującym się w chirurgii plastycznej. Ukończył studia medyczne we Francji na Uniwersytecie Medycznym Xaviera Bichata w Paryżu, a specjalizację wykonał w Centrum Madeleine Lejour. Dzisiaj jest właścicielem Centrum Chirurgii Estetycznej Zachodniego Paryża oraz operuje pacjentki i pacjentów w Polsce. W swoim gabinecie w Warszawie przeprowadza konsultacje i dopuszcza pacjentów do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i plastycznej. Dzielą się one na sześć głównych działów, w tym operacje twarzy. Twarz jest odmładzana oraz poprawiane są przez chirurga niedoskonałości skórne i dotyczące kształtu poszczególnych części ciała. Zabiegi obejmują czoło, nos, uszy, powieki, usta, podbródek oraz szyję. Usuwane są też bruzdy i wypełniane zmarszczki. Efekty osiągane są m.in. dzięki wstrzykiwaniu botoksu porażającego nerwy i poprzez podawanie kwasu hialuronowego. Dr Waldemar Weiss wykonuje też zabiegi chirurgiczne w obrębie biustu. Oferta medyczna w tym zakresie to:
 • powiększanie biustu,
 • zmniejszanie biustu,
 • korekta biustu,
 • korekta brodawek sutkowych,
 • ginekomastia.
Lekarze może również modelować poszczególne części ciała za pomocą pobranego od pacjentów tłuszczu. Liposukcja i lipolifting obejmują ramiona, brzuch, pośladki, kolana, uda oraz okolice intymne.Zabiegi chirurgiczne w okolicach intymnych wykonywane przez chirurga to również odtwarzanie błony dziewiczej i częściowe usunięcie przerośniętych mniejszych warg sromowych.

Dla efektu estetycznego i komfortu psychicznego pacjentów chirurg zajmuje się zmniejszaniem blizn, w tym tych normalnie się zabliźniających oraz tych nieprawidłowych.

Uzupełnieniem oferty medycznej są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym peelingi chemiczne. Dzielą się na łagodne, średniogłębokie i głębokie. Ponadto lekarz mechanicznie ściera naskórek, szczególnie w okolicach blizn i w celu usunięcia zmarszczek przy ustach.

Więcej informacji dotyczących Dr Waldemara Weissa i wykonywanych przez niego operacji oraz zdjęcia przedstawiające efekty zabiegów znajdują się na stronie internetowej.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Waldemar Weiss Chirurgia estetyczna
NIP
7010558807
REGON
363961273
Rok założenia
2016

Opinie (0)

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Waldemar Weiss Chirurgia estetyczna
 • Jaki jest adres firmy Waldemar Weiss Chirurgia estetyczna Adres to: 02-972 Warszawa , al. Rzeczypospolitej 5 (woj. mazowieckie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Waldemar Weiss Chirurgia estetyczna Kontakt telefoniczny to: 500 900 905
 • Jaki jest e-mail do firmy Waldemar Weiss Chirurgia estetyczna E-mail to: drweissw@mac.com
 • Jaki jest NIP firmy Waldemar Weiss Chirurgia estetyczna NIP to: 7010558807
 • Jaki jest numer REGON firmy Waldemar Weiss Chirurgia estetyczna Numer REGON to: 363961273
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Waldemar Weiss Chirurgia estetyczna Współrzędne geograficzne to: 52.23036°N 21.01135°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas