Linde Gaz Polska Sp. z o.o. - biuro handlowe

 • Gazy techniczne
 • Producent gazów technicznych dla przemysłu
 • 02-305 Warszawa , Aleje Jerozolimskie 142 B Ip. (woj. mazowieckie)

Oferta

Linde Gaz Polska to znany i ceniony producent oraz dostawca gazów technicznych, przemysłowych, medycznych i specjalnych. Na polskim rynku prężnie działa już od 1993 roku. Biura firmy znajdują się w różnych miejscach na terenie kraju, w tym również w Warszawie.

Produkcja gazów do zastosowań przemysłowych i technologicznych jest jednym z głównych profili przedsiębiorstwa. Firma nie tylko oferuje klientom gotowe produkty, ale też zapewnia ich bezpieczny i szybki transport, a także dostawę technologii do przechowywania, przesyłu i użytkowania. Gazy Linde są powszechnie stosowane w przemyśle, obróbce metali, ochronie środowiska, placówkach medycznych i badawczo-naukowych.

Wśród dostępnych w ofercie kategorii gazów technicznych wyróżnić należy doskonałej jakości gazy powietrzne, procesowe, palne, specjalne oraz mieszaniny gazów przygotowywane na indywidualne zamówienie. Firma dostarcza też czynniki chłodzące oraz suchy lód w postaci granulatu, plastrów lub całych bloków.

Na głównej stronie przedsiębiorstwa klienci znajdą wirtualny konfigurator mieszanek gazowych. Dzięki niemu mogą samodzielnie określić parametry zamawianego produktu i dopasować je do swoich potrzeb.

Firma jest ponadto dostawcą kompletnych instalacji gazowych, reduktorów, osprzętu, butli oraz zbiorników do przechowywania gazów w stanie ciekłym lub lotnym.

Dostawy gazów sprężonych, ciekłych i lotnych są realizowane przez ponad 300 punktów na terenie całego kraju. Mogą się one odbywać dzięki nowoczesnym butlom, cysternom, a nawet rurociągami.

O szczegóły oferty warto pytać podczas kontaktu z działem obsługi klienta.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Linde Gaz Polska Sp. z o.o.
NIP
6770067397
Rok założenia
1992

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Linde Gaz Polska Sp. z o.o.
 • Jaki jest adres firmy Linde Gaz Polska Sp. z o.o. Adres to: 02-305 Warszawa , Aleje Jerozolimskie 142 B Ip. (woj. mazowieckie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Linde Gaz Polska Sp. z o.o. Kontakt telefoniczny to: 801 588 082
 • Jaki jest e-mail do firmy Linde Gaz Polska Sp. z o.o. E-mail to: zapytania@pl.linde-gas.com
 • Jaki jest NIP firmy Linde Gaz Polska Sp. z o.o. NIP to: 6770067397
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Linde Gaz Polska Sp. z o.o. Współrzędne geograficzne to: 52.2130778160805°N 20.9538062571404°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas