Ecron Acunova Sp. z o.o.

 • Farmaceutyka
 • 00-195 Warszawa , Słomińskiego 5 lok. 42 (woj. mazowieckie)

Oferta

Spółka Ecron Acunova jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą, która od wielu lat działa w branży usług farmaceutycznych. Bogate doświadczenie oraz duża wiedza na temat rynku, bezpośrednio przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług. Siedziba naszego przedsiębiorstwa jest zlokalizowana w Warszawie.

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu profesjonalnych i kompleksowych badań klinicznych. Przez lata obecności na rynku zdobyliśmy spore grono zadowolonych Klientów i zyskaliśmy miano rzetelnej oraz godnej zaufania firmy. Klientom zapewniamy fachowe doradztwo i pełną obsługę przez cały proces wykonywania testów farmaceutycznych, czy też biotechnologicznych. Ofertę firmy kierujemy do małych oraz średnich firm z branży. Zapewniamy atrakcyjne ceny i najwyższą jakość świadczonych usług. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem laboratoryjnym, który umożliwia nam sprawną realizację wszelkich zleceń. Do tego zatrudniamy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów z branży, którzy z pasją i dużym zaangażowaniem wykonują swoją pracę.

Zajmujemy się przeprowadzaniem diagnostycznego kontrastu obrazowania, w tym leków radioznakowych, a także radiofarmaceutyką. Ponadto świadczymy usługi w zakresie przeprowadzania testów dotyczących terapii komórkowej oraz leków biopodobnych. Duże doświadczenie pozwala nam również na wykonywanie badań biodostępności, czy też biorównoważności. Przez lata obecności na rynku znaczenie przyczyniliśmy się do rozwoju farmaceutyki. Z dużym powodzeniem przeprowadzaliśmy badania leków na tak poważne choroby dzisiejszych czasów, jak alzheimer, rak piersi, czy też chłoniak bądź czerniak. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów możemy również wykonać wszelkie ekspertyzy w zakresie okulistyki. Ponadto świadczymy usługi wykonywania badań przesiewowych, a także analitycznych, w tym przeprowadzamy analizę statystyczną oraz przygotowujemy specjalistyczne sprawozdania.

Naszym kontrahentom zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Oferujemy między innymi profesjonalne doradztwo prawne oraz zgłoszenie testów do komisji etyki.

Więcej informacji na temat naszej działalności znajdą Państwo na stronie www firmy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Ecron Acunova Sp. z o.o.
KRS
0000211783
NIP
5262798349
REGON
015762913
Rok założenia
2004

Opinie (0)

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Ecron Acunova Sp. z o.o.
 • Jaki jest adres firmy Ecron Acunova Sp. z o.o. Adres to: 00-195 Warszawa , Słomińskiego 5 lok. 42 (woj. mazowieckie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Ecron Acunova Sp. z o.o. Kontakt telefoniczny to: 22 618 09 27
 • Jaki jest e-mail do firmy Ecron Acunova Sp. z o.o. E-mail to: izabela.milanowska@ecronacunova.com
 • Jaki jest numer KRS firmy Ecron Acunova Sp. z o.o. Numer KRS to: 0000211783
 • Jaki jest NIP firmy Ecron Acunova Sp. z o.o. NIP to: 5262798349
 • Jaki jest numer REGON firmy Ecron Acunova Sp. z o.o. Numer REGON to: 015762913
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Ecron Acunova Sp. z o.o. Współrzędne geograficzne to: 52.2570765°N 20.9941809°E