Domestika Zarządzanie i Administrowanie Grzegorz Czerwiński

Oferta

Firma Domestika znajduje się w Warszawie. Mamy bogate doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, ponieważ działalność w branży rozpoczęliśmy w 2009 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Grzegorz Czerwiński.

Możemy Państwu zaproponować kompleksowe administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi oraz nieruchomościami. Podejmiemy się obsługi prawnej, jesteśmy w stanie przygotować projekty uchwał i umów. Prowadzimy także dokumentację, w tym wykaz właścicieli i najemców lokali. Oferujemy pomoc w negocjowaniu umów z dostawcami mediów, takich jak woda, prąd i energia cieplna, a także odbiorcami nieczystości.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy dbanie o czystość na terenie wspólnoty. Zajmujemy się koszeniem trawników, zamiataniem chodników, myciem okien i bram wjazdowych oraz przeprowadzaniem deratyzacji. W okresie zimowym odśnieżamy chodniki, podjazdy i parkingi. Nasza oferta obejmuje również obsługę techniczną budynków, a dokładnie zajmujemy się sprawdzeniem stanu technicznego obiektów, a w razie czego usuwaniem ich. Oferujemy również przygotowanie planów remontowych. Sporządzamy świadectwa energetyczne.

Uzupełnienie oferty naszej firmy Domestika stanowi prowadzenie prac księgowo-bankowych, w tym rozliczanie należności, sporządzanie rocznych planów finansowych oraz windykacja.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Domestika Zarządzanie i administrowanie Grzegorz Czerwiński
NIP
5272174917

Opinie (1)

Średnia ocen

 • 5,0
 • 1 opinia
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
 • Arkadiusz

  • 5,0
  • 23-12-2018

  Firma Domestika zajmuje się sprawami administracyjnymi naszej wspólnoty mieszkaniowej, można na nich liczyć w sprawach prawnych i technicznych. Polecamy serdecznie, jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Domestika Zarządzanie i administrowanie Grzegorz Czerwiński
 • Jaki jest adres firmy Domestika Zarządzanie i administrowanie Grzegorz Czerwiński Adres to: 00-896 Warszawa , Ogrodowa 28/30 lok. 411 (woj. mazowieckie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Domestika Zarządzanie i administrowanie Grzegorz Czerwiński Kontakt telefoniczny to: 504 119 802
 • Jaki jest e-mail do firmy Domestika Zarządzanie i administrowanie Grzegorz Czerwiński E-mail to: info@domestika.com.pl
 • Jaki jest NIP firmy Domestika Zarządzanie i administrowanie Grzegorz Czerwiński NIP to: 5272174917
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Domestika Zarządzanie i administrowanie Grzegorz Czerwiński Współrzędne geograficzne to: 52.23877°N 20.98841°E
Informacja o przetwarzaniu danych