Biuro rachunkowe Agmar Consulting. A. Gacyk

Oferta

Serdecznie zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z naszym biurem rachunkowym Agmar Consulting prowadzonym przez doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną księgową - Agnieszkę Gacyk. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie. Usługi świadczymy od 2012 roku. Zdążyliśmy w tym czasie zdobyć spore grono zadowolonych Klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Mamy nadzieję, ze po zapoznaniu się ze szczegółami oferty również Państwo zdecydują się na rozpoczęcie współpracy z nami.

Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług księgowych. Oferujemy profesjonalną obsługę rachunkową. Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz do firm i innych podmiotów gospodarczych. Powierzone nam zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo, służąc fachowym doradztwem na każdym etapie realizowanych prac. Zawsze działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami etyki zawodowej. Zapewniamy przy tym pełną dyskrecję oraz zaangażowanie w sprawę.

W ramach działalności naszego biura zajmujemy się prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtu. Sporządzamy bilanse oraz rozliczamy deklaracje podatkowe, takie jak PIT, CIT i VAT. Reprezentujemy Klientów przed urzędami skarbowymi oraz organami ZUS-u. Ponadto bierzemy udział w kontrolach ZUS-u, PIP-u oraz urzędów skarbowych. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje także obsługę kadrowo-płacową firm.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym biurem. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Biuro rachunkowe Agmar Consulting. A. Gacyk
NIP
5681543341
REGON
145992207
Rok założenia
2012

Opinie (1)

Średnia ocen

 • 5.0
 • 1 opinia
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
 • Ola

  • 5.0
  • 09-03-2019

  Fajna babka, świetna obsługa. Polecam.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Biuro rachunkowe Agmar Consulting. A. Gacyk
 • Jaki jest adres firmy Biuro rachunkowe Agmar Consulting. A. Gacyk Adres to: 03-986 Warszawa , Zwoleńska 22/2 (woj. mazowieckie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Biuro rachunkowe Agmar Consulting. A. Gacyk Kontakt telefoniczny to: 513 416 890
 • Jaki jest e-mail do firmy Biuro rachunkowe Agmar Consulting. A. Gacyk E-mail to: biuro@agmarconsulting.pl
 • Jaki jest NIP firmy Biuro rachunkowe Agmar Consulting. A. Gacyk NIP to: 5681543341
 • Jaki jest numer REGON firmy Biuro rachunkowe Agmar Consulting. A. Gacyk Numer REGON to: 145992207
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Biuro rachunkowe Agmar Consulting. A. Gacyk Współrzędne geograficzne to: 52.2084459°N 21.111459°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas