Rettig Heating Sp. z o.o. Oddział w Wałczu

Oferta

Prowadzona przez nas firma Rettig Heating specjalizuje się w produkcji i sprzedaży grzejników. Jeden z oddziałów przedsiębiorstwa znajduje się w Wałczu. W ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy grzejniki, które wykonujemy przy wykorzystaniu najnowszych technologii i wysokojakościowych materiałów. Łączą one w sobie nowoczesny design z wysoką wydajnością energetyczną. Świadczymy również usługi serwisowe.

Prowadzimy sprzedaż grzejników: płytowych, konwektorowych, niskotemperaturowych, łazienkowych, kanałowych i kolumnowych. Wykorzystują one zaawansowane technologie emisji ciepła z uwagi na środowisko naturalne, a także dla zapewnienia komfortu ich użytkownikom. Wpływają one też na zminimalizowanie kosztów energii i przez to również na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla.

Proponujemy grzejniki płytowe, które posiadają znak jakości ECO. Potwierdza to ich kompatybilność z odnawialnymi źródłami energii. Ponadto równomiernie oddają ciepło, dzięki czemu nie ma wahań temperatury w pomieszczeniu.

Grzejniki Rettig Heating spełniają wszystkie międzynarodowe standardy jakości. Zostały wyróżnione znakiem jakości RAL, co oznacza, że ich klasa jest dużo wyższa niż grzejników innych producentów.

Uzupełnienie oferty stanowią grzejniki dekoracyjne. Klient może dobrać kolor albo wzór, dzięki czemu grzejnik można z powodzeniem zamienić w dzieło sztuki użytkowej.

Zapraszamy do kontaktu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Rettig Heating Sp. z o.o. Oddział w Wałczu
NIP
6420004663
REGON
27021796000024
Rok założenia
1992

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Rettig Heating Sp. z o.o. Oddział w Wałczu
  • Jaki jest adres firmy Rettig Heating Sp. z o.o. Oddział w Wałczu Adres to: 78-600 Wałcz , Budowlanych 10 (woj. zachodniopomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Rettig Heating Sp. z o.o. Oddział w Wałczu Kontakt telefoniczny to: 67 356 51 01
  • Jaki jest NIP firmy Rettig Heating Sp. z o.o. Oddział w Wałczu NIP to: 6420004663
  • Jaki jest numer REGON firmy Rettig Heating Sp. z o.o. Oddział w Wałczu Numer REGON to: 27021796000024
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Rettig Heating Sp. z o.o. Oddział w Wałczu Współrzędne geograficzne to: 53.2740859°N 16.4884269°E