Asysta s.c.

Oferta

Biuro rachunkowe Asysta, zlokalizowane jest w Tczewie, na terenie województwa pomorskiego. Specjalizujemy się usługach rachunkowo-księgowych. Współpracujemy z właścicielami małych i średnich firm. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg podatkowych. Oferujemy prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia.

Oprócz tego podejmujemy się sporządzania miesięcznych, a także kwartalnych deklaracji VAT. Dodatkowo dostarczamy zeznania roczne PIT, czy CIT do Urzędu Skarbowego. Proponujemy miesięczne rozliczenia podatku dochodowego. Przygotowujemy bilans zysków oraz strat i wystawiamy potwierdzenia sald. Ponadto zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Pomagamy klientom w zakładaniu akt osobowych, rozliczaniu dofinansowań oraz sporządzaniu rozliczeń z PFRON.

Dopełnienie oferty biura rachunkowego Asysta, stanowią usługi związane z BHP. Prowadzimy zarówno wstępne, jak i okresowe szkolenia. Oprócz tego opracowujemy oceny ryzyka zawodowego. Nasi klienci mogą liczyć na doradztwo w sprawach z zakresu organizacji pracy na stanowiskach.

Ponadto analizujemy i rozliczamy czas pracy kierowców. Posiadamy oprogramowanie, które służy do zarządzania przedsiębiorstwem transportowym. Dodatkowo śledzimy zapisy tachografów, w tym analogowych, czy cyfrowych. Zajmujemy się również rozliczaniem podróży służbowych kierowców.

Prowadzisz firmę i chcesz skorzystać z pomocy doświadczonych księgowych? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i odwiedzenia biura rachunkowego Asysta w Tczewie.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Asysta s.c.
NIP
5932600787
REGON
220177018
Rok założenia
2015

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Asysta s.c.
  • Jaki jest adres firmy Asysta s.c. Adres to: 83-110 Tczew , Armii Krajowej 86 lok. 5B (woj. pomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Asysta s.c. Kontakt telefoniczny to: 663 091 992
  • Jaki jest e-mail do firmy Asysta s.c. E-mail to: biuro@brasysta.pl
  • Jaki jest NIP firmy Asysta s.c. NIP to: 5932600787
  • Jaki jest numer REGON firmy Asysta s.c. Numer REGON to: 220177018
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Asysta s.c. Współrzędne geograficzne to: 54.0944023°N 18.7578569°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas