Alpakoterapia L i B Lucyna Ziółkowska

  • 0.0
  • 0 opinii

O firmie

Lokalizacja firmy Alpakoterapia L i B Lucyna Ziółkowska to: Szklana Huta 44, kujawsko-pomorskie. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem: 5611522569 w CEIDG. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 606 273 208. Adres poczty elektronicznej to: lucek23@op.pl.

Od 2013 roku zapewniamy ofertę najwyżej jakości. Numer REGON: 341393159 został nadany firmie przez GUS. Przedszkola niepubliczne to branża, w której działamy. Nasz biznes figuruje pod numerem PKD: 88.91.Z. 53.6049810322019N, 18.1328685353731E to współrzędne, które pozwalają znaleźć naszą siedzibę.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Alpakoterapia L i B Lucyna Ziółkowska
NIP
5611522569
REGON
341393159
PKD
88.91.Z
Rok założenia
2013

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.

Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy za dodanie opinii. Po weryfikacji opublikujemy ją w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Alpakoterapia L i B Lucyna Ziółkowska
  • Jaki jest adres firmy Alpakoterapia L i B Lucyna Ziółkowska Adres to: Szklana Huta 44 , 89-505 Zdroje (woj. kujawsko-pomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Alpakoterapia L i B Lucyna Ziółkowska Kontakt telefoniczny to: 606 273 208
  • Jaki jest e-mail do firmy Alpakoterapia L i B Lucyna Ziółkowska E-mail to: lucek23@op.pl
  • Jaki jest NIP firmy Alpakoterapia L i B Lucyna Ziółkowska NIP to: 5611522569
  • Jaki jest numer REGON firmy Alpakoterapia L i B Lucyna Ziółkowska Numer REGON to: 341393159
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Alpakoterapia L i B Lucyna Ziółkowska Współrzędne geograficzne to: 53.6049810322019°N 18.1328685353731°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter